Alkohole w ramach prezentu – czy to dobry pomysł?

Kiedy zastanawiamy się nad zrobieniem komuś prezentu miewamy wiele dylematów. Czasem nie mamy pojęcia, co ktoś tak naprawdę lubi. Ogólnie mamy zbyt małą wiedzę dotyczącą osoby, którą mamy obdarować. Wtedy mamy problem. Zawsze właściwą opcją jako prezent jest alkohol, więc tak można łatwo wyjść z naszych dylematów. Prezentem może zostać nawet cytrynówka własnej roboty, jeśli ktoś robi sam dla siebie parę butelek. A jeżeli nie mamy takiej możliwości, to zawsze możemy zakupić cytrynówkę w zwykłym sklepie z trunkami. Osoba , którą obdarujemy na pewno będzie zadowolona.

Bo nawet, jeżeli ona sama nie pije, to będzie mogła takim trunkiem poczęstować znajomych.

Nie masz pewności odnośnie tego zagadnienia? Zwyczajnie sprawdź informacje (http://4stronysmaku.pl/kategoria-produktu/whisky-bezalkoholowe/) opublikowane właśnie na tej stronie. Wszystko zostało dokładnie przedstawione.

Istotne, by butelka, w której podarujemy alkohol była ciekawa, bo jeżeli już ma być to upominek, to niech się ładnie prezentuje – zobacz więcej.

Drobiazgi świąteczne dla firm

nalewka

Autor: thedabblist
Źródło: http://www.flickr.com

Prowadząc firmę powinniśmy pamiętać, że święta dla mnóstwa osób to niesamowicie ważny czas. Dlatego powinniśmy nie zapominać o swoich klientach. Najrozsądniej znaleźć firmę, która może zrobić jakiś niewielki prezent firmowy dla tych klientów, którzy są wyróżniający się we współpracy z nami. Dodatkowo jakiś podarek z logo firmy musi też powędrować w ręce pracowników. Dobrze by ludzie, którzy są zatrudnieni u nas w firmie czuli się docenieni. Prezentem może być nawet bombka ze słodyczami w środku z logo naszej firmy i imieniem pracownika, bo w święta najistotniejszy jest gest a nie cena. A upominek świąteczny dla firm to spore przedsięwzięcie dla przedsiębiorstw, które zajmują się tego typu usługami.

upominki firmowe

Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com

Są one w stanie stworzyć nawet małe i w sumie niezbyt kosztowne, acz ciekawe i miłe prezenty.

Zrobisz krok naprzód, jeśli obejrzysz, co ma praktyczna oferta. Przekonaj się, że naprawdę informacje tam umieszczone są ważne.

A jeśli będziemy mieli ochotę podarować prezent firmom, z którymi współpracujemy, czyli konkretniej rzecz ujmując – innym prezesom to możemy kupić jakiś droższy alkohol albo kosz upominkowy. Wszystko w zależności od stopnia zażyłości. Bo jak można się domyśleć interesy sobie, a często poza tym też mamy kontakt poza pracą z różnymi kontrahentami. Z tego powodu w czasie szukania prezentów firmowych warto trochę się zastanowić. Można też znaleźć osobę, która będzie odpowiadać za zorganizowanie podarków świątecznych u nas w firmie.