Brakuje Ci pomysłu na prezent?

Najczęściej trudno jest zakupić właściwy prezent – nieważne, czy są to prezenty na urodziny, czy inną okazję. Oczywiście pierwszą kwestią, jaką trzeba uczynić przed udaniem się na zakupy, jest zbadanie, jakie pasje posiada osoba, którą chcemy obdarować. Prostsze wyzwanie mają bliscy, którzy świetnie znają jubilata.

kokardki na prezencie

Autor: Sheila Sund
Źródło: http://www.flickr.com
Dla zwolenników silnych emocji proponujemy voucher na daną atrakcję – na przykład lot na paralotni lub spływ na tratwie. Jeżeli jubilat jest osobą, która woli bezpieczniejsze aktywności, daj mu talon do aquaparku. Wielbicielowi filmów można kupić karnet na dowolne produkcje w porządnym kinie.

Osobę, która kocha pochłaniać książki (to wspaniała sprawa), łatwo uszczęśliwić. Oczywiście jedynie w wypadku, gdy preferencje czytelnicze są dobrze znane. Wybór dostępnych tytułów na półkach w Polsce jest tak wielki, że z pewnością nie będzie problemu ze znalezieniem trafnego podarku.Jeżeli osobą, którą zamierzasz uszczęśliwić jest młodzieniec, nie ryzykuj pomyłki – spytaj malucha, jakie są jego pasje. Zwyczajny dorosły nie ma zielonego pojęcia o tym, czym teraźniejsze dzieci się fascynują, więc pytanie jest niezbędne. Można prorokować, że na liście prezentów znajdą się gry na konsole bądź najnowsze wynalazki elektroniczne.

Konieczne ci są jeszcze kolejne pomysły na wyjątkowe prezenty (więcej: link do odpowiedniej strony)? Prosimy bardzo. Jeżeli osoba, która ma zostać obdarowana, kocha wcinać przepyszne dania, kup jej voucher na określoną sumę do dobrej knajpy. W zasadzie każda placówka tego rodzaju oferuje bony na sprzedaż. Wpierw zbadaj, jakiej kuchni zwolennikiem jest osoba, którą pragniesz obdarować.

Jeżeli odkryte przez Ciebie w tym miejscu materiały okazały się zbyt skąpe, to ta wyczerpująca treść na pewno okaże się godna Twojego zainteresowania.

Jak widzisz, jest dużo interesujących możliwości na prezent na urodziny (sprawdź).

Innym konceptem może być wykupienie podobnego talonu w jakimś sklepie – np. w hipermarkecie. Obdarowany będzie mógł sobie na własną rękę wybrać prezent za uregulowaną przez ciebie kwotę. To dobry pomysł, który odsuwa niebezpieczeństwo wyboru kiepskiego prezentu.