Jak najlepiej wykonać kreację idealną?

Gdy wybierasz się do marketu albo wyjeżdżasz do rodziny na wieś, z pewnością nie przykładasz wiele wagi do tego jak się prezentujesz. Ale kiedy idziesz na imprezę, randkę lub istotną rozmowę na pewno pragniesz wyglądać perfekcyjnie. Rzecz jasna każda kobieta wygląda najdoskonalej w innej stylizacji. Jednak bez względu na typ urody i Twoje preferencje, jest parę rzeczy, jakie możesz wykonać, by wyglądać doskonale zawsze, gdy tylko tego zapragniesz.

moda

Autor: Cristian Dina
Źródło: http://www.flickr.com

Po pierwsze dobieraj ubrania, które masz w szafie tak, by za każdym razem zaznaczać zalety Twojej sylwetki, a skrywać wady. Jeśli często ćwiczysz i posiadasz perfekcyjną sylwetkę – wówczas zazwyczaj we wszystkim zaprezentujesz się świetnie (kilka przydatnych porad). Jeśli jednak posiadasz taki mankament, jak zbyt duży brzuch albo natura nie podarowała Ci szczególnie kształtnej sylwetki, planuj ubiór tak, by ukryć te minusy.

Gdy będziesz potrzebować pokrewnych informacji na temat podnoszony w powyższym wpisie, to wejdź tu włóczki czeskie – na pewno te artykuły również Cię zaciekawią!

Pogódź się z tym, iż nie każdy strój jest dla Ciebie i wybierz takie ciuchy, w którym zaprezentujesz najlepiej jak potrafisz.

Jesienna kolekcja House

Autor: House
Źródło: House

Po drugie zachowaj balans pomiędzy zakrywaniem i odsłanianiem ciała. Ważne, by nie stawiać na skrajności. Niektóre dziewczyny czują się doskonale, kiedy odsłaniają brzuch i mają duży dekolt. Kolejne ze wstydem odsłaniają tylko kostki. Miej na uwadze, że najdoskonalsze wrażenie wywrzesz stawiając na wyjście umiarkowane. Na pewno nie będziesz wyglądać niesmacznie, gdy odsłonisz trochę figury, ale również nie przeginaj, gdyż możesz wywrzeć kiepskie wrażenie – nawet jeżeli masz doskonałą sylwetkę. Ponadto za każdym razem przed wyjściem patrz w lustro. Dużo dziewczyn ma tego typu odruch, ale tym, które go nie mają na pewno dobrze jest zalecić tego typu zachowanie. Czasami masz wrażenie, że wybrałaś odpowiednie ciuchy i wszystko pasuje tak jak chcesz, a potem lustro zdradza, że coś trzeba poprawić.