Jak sprawić żeby ukochana była radosna?

Drodzy mężczyźni, przed wami nieco oszczędny w słowach, ale również niezwykle treściwy tekst o tym, w jaki sposób uszczęśliwić każdą kobietę. Trzeba tylko podarować nam kartę kredytową i podwieźć do najbliższego centrum handlowego.

Gorące trendy w plażowej kolekcji MOODO

Autor: MOODO
Źródło: MOODO

Nowoczesny świat potrafi obchodzić się z nami wyjątkowo okrutnie. Nad ranem stoimy w kilometrowych korkach i w rezultacie spóźniamy się do pracy. A potem jest już jedynie gorzej. Kierownik zawala nas dodatkową robotą, a koleżanka z biura obok ma na sobie obłędne modne granatowe buty, które niedawno podziwiałyśmy w pobliskiej galerii handlowej. W mieszkaniu czeka na nas cała masa sprzątania, prania, gotowania… Czy istnieje jakiś prosty przepis, aby nas odstresować?

Powiadają, że pieniądze szczęścia nie dają… Ale zakupy, to już inna historia. Wyjście na łowy razem z koleżankami działa lepiej niż długa sesja terapeutyczna u najlepszego specjalisty. Jest to coś wyjątkowo pociągającego w takich zabawie. W pierwszej kolejności, odżywają w nas pierwotne instynkty. Jesteśmy w stanie walczyć o wypatrzoną bluzkę, jak tygrysice. Dantejskie sceny odbywają się na wszelkich wyprzedażach. Kiedy w nasze dłonie wpadła upragniona sukienka, nie ma takiej siły, która zdołałby nam ją wydrzeć. W taki sposób oczyszczamy się z złych emocji i uspokajamy się. Mężczyźni mają boks, a my- noce zakupów w centrach handlowych.

Są jednakże takie terytoria, które nas zawstydzają, ale i tak lubimy tam chodzić. Głównie po to, aby poddać się marzeniom. Zwykle nierealnym przez wzgląd na wysokie ceny na metkach. Każda kobieta posiada pewną interesującą cechę. Za każdym razem podoba nam ta część garderoby, która jest w całym butiku najkosztowniejsza. Takie właśnie potrafią być eleganckie sukienki wizytowe. Nawet jeżeli wiemy, że ich nie kupimy i tak chcemy je zakładać. To nasza chwila radości, której nie wolno nam niszczyć chrząknięciami i pokazywaniem na cenę. Ale i na to jest sposób! Można skorzystać z usługi szycia na miarę i udać się do jednej ze szwalni. Zobacz więcej tu: na miarę.

Nawet jeśli wracamy z naszych łowów jedynie z paczką rajstop i tak czujemy się spełnione. Bije z nas dobra energia. Efekt został osiągnięty. Terapia (Alkater – odtruwanie poalkoholowe warszawa) zadziałała. Bomba została rozbrojona i wszyscy członkowie rodziny z powrotem mogą się poczuć bezpieczni.