Jak zdobyć wiedzę potrzebne do testu na architekturę

Okres ogólniaka większość z nas wspomina jako okres beztroski, w którym sporo czasu poświęcało się rozrywce i spotkaniom ze znajomymi. Był to także okres, w jakim większość z nas przygotowywała się do matury i testów na uniwersytety.

książka

Źródło: www.morguefile.com
Dziś egzaminy wstępne są już zniesione dla wielu kierunków, jednakże na kierunkach, na których wymagane są wybitne umiejętności, jak na przykład umiejętność malowania czy gry na instrumencie, organizowane są obowiązkowe testy dla potencjalnych studentów.

Chcę uczyć się na krakowskim ASP!Krakowska ASP jest jedną z wiodących uczelni tego kierunku w naszym kraju. Uczący tam wykładowcy mają duże doświadczenie i nieposzlakowaną opinię w świecie sztuki, a od uczniów wymaga się dużo, dużo większych poświęceń, niż na sporej części polskich akademii. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że większość młodzieży, która wyobraża sobie siebie jako współczesnych poetów, ciągnie do Krakowa ze wszystkich krańców naszego kraju.

Identyczną sytuację można zobaczyć, zwracając uwagę na proces wyboru studentów na kierunek architektura na jednej z dwóch krakowskich uczelni technicznych. Na tym kierunku organizowana jest obowiązkowa rekrutacja, zawierająca testy z rysunku, również inżynierskiego. Jeśli Twoją fantazją jest studiowanie architektury, warto pomyśleć wcześniej o douczeniu się i już w technikum chodzić na lekcje rysunku w Krakowie, gdyż bardzo często wykładają tam doktorzy uczelni, jacy w późniejszych latach mogą być naszymi wykładowcami.

Jak wybrać dobrego nauczyciela?Jeżeli podjęłaś decyzję o rozpoczęciu kursu rysunku, dobrym pomysłem będzie zasięgnąć języka wśród ludzi,którzy już taki kurs rysunku w Krakowie skończyli (z pomocą przychodzi Uzyskane od nich wiadomości można porównać i wytypować kilkanaście najlepszych kursów rysunku. Niezbędne będą też wiadomości od osób uczestniczących w takich w kursach, którzy przeszli pozytywnie rekrutację na wydział, na jaki i my chcielibyśmy się dostać.

Jeżeli zaciekawił Cię taki artykuł, sprawdź przykłady (http://www.e-hunter.pl/przysmaki-dla-psa) opublikowane pod tym linkiem. Na pewno odnajdziesz tu coś odpowiedniego dla siebie.

Wyselekcjonowany w ten sposób kurs na pewno da nam sporą przewagę nad innymi, a biorąc pod uwagę to, że z roku na rok ilość ludzi na miejsce na uczelniach technicznych jest coraz większa, warto zdobyć każdy możliwy do zdobycia punkt rekrutacyjny.