Trend na barwne skarpety – jedynie dla kobiet oraz dzieci?

Globalny trend wielokolorowych skarpetek trwa już kilka lat – głównie dzięki temu, iż jest to kolejna z metod na wyeksponowanie swej indywidualności. Brzmi komicznie?

kolorowe skarpetki garniturowe socktok

Autor: http://socktok.pl/
Źródło: http://socktok.pl/

Niekoniecznie. Kolorowe skarpetki wybierane pod stan psychiczny ubierającego je albo mające zamierzenie wzbudzać pewnego typu kontrowersje z pewnością wybiją z gromady szarych ludzi.

Paski, romby, krata, grochy, flagi narodowe, ciapki, motywy kwiatowe, motywy faunistyczne, a też motywy z żywnością to stanowczo trend paru byłych sezonów. Wiele rozpoznawalnych sieciówek wpisało do swej kolekcji tego rodzaju skarpetki. Całkiem niedawno także spostrzec można w domach handlowych coraz częściej tak zwane skarpety designerskie, mające nadrukowane lub wydziergane mini-reprodukcje dzieł malarskich czy rzeźb popularnych artystów – noszenie skarpetek z zegarami Dalego albo też z podobizną Mona Lisy Leonarda da Vinci nie jest niczym szczególnym.Dla mniej odważnych osób wizażyści polecają, aby najpierw zacząć z jednobarwnymi, długimi skarpetkami – jaskrawymi albo pastelowymi. Te drugie jedynie pod warunkiem trzymania się z daleka od tradycyjnej kolorystyki – pastelowa zieleń, błękit bądź różowy są w porządku, wszelkie barwy beżowego i szarego – już nie.Wydawać by się mogło, iż dziwne kolorowe skarpetki (kolorowe skarpetki – kliknij) to hicior przeznaczony jedynie do pań – dodatkowo znajdującym się bardziej w wieku nastoletnim – i dzieci – nic bardziej mylnego! Również panowie poddali się temu trendowi – zakładają barwne skarpetki zarówno do ciuchów codziennych, jak i do wizytowych! Jeżeli

kolorowe skarpetki

Źródło: http://socktok.pl/

ma się chęć uchodzić za modnego, stylowe kolorowe skarpetki męskie winno się dobierać w głównej mierze w jak najmocniejszej opozycji kolorystycznej oraz/albo wzorzystej do garnituru lub innego typu galowego ubioru, a do ciucha casualowego – zazwyczaj pod kolor innych akcesoriów, takich jak czapka lub szalik zimą, czy kapelusz w inne pory roku.

Odważniejsi mogą spróbować zupełnie wyłamać się z tego schematu i założyć kolorowe skarpetki męskie nie przystające w żaden sposób do niczego – na to moda i wizażyści także dali zielone światło.

Pamiętaj jednakże, aby nie zapomnieć o tym, że moda na wzorzyste i kolorowe skarpetki nie nie występuje z pozostałością wzorzystych stylizacji.

Jeżeli zaintrygowały Cię informacje w tym tekście, to doczytaj ponadto (https://www.crossjeans.pl/ona/akcesoria/paski) następne tematy na następnej witrynie, która podpięta jest pod tym linkiem.

Oznacza to mniej więcej tyle, że jeżeli zdecydujesz się na nałożenie kolorowych skarpet albo skarpet w niezwyczajne wzory, reszta stroju powinna być w miarę stonowana – rzecz jasna, poza dodatkami.