Pięknym dodatkiem do ubioru są skórzane torebki damskie

Skórzane torebki damskie muszą pasować do ubioru

Sporo specjalistów mówi, że najważniejszym elementem każdego stroju okazują się dodatki. Nawet dwie identyczne stroje będą się przedstawiały zupełnie inaczej, kiedy wybierzemy do nich inne buty, torebki czy biżuterię.

torebka damska

Autor: Jeffrey Zeldman
Źródło: http://www.flickr.com
Przez to też sporą uwagę należy przywiązywać do tego jakie skórzane torebki damskie zakładamy w swoich stylizacjach. Powinny one przyciągać na nas uwagę, przykuwać wzrok, lecz równocześnie być wypełnieniem naszego ubioru, taką wisienką na torcie. Kiedy nasz ubiór jest przede wszystkim w czarnym kolorze, to możemy do niego dopasować np. czerwone akcesoria, w tym czerwoną torebkę, jednak kiedy jesteśmy ubrani kolorowo to trzeba, by torebka okazała się ciemna, bo wtedy będzie się wyróżniała, lecz jednocześnie przyda nam troszkę elegancji. We wszystkim tu powinniśmy znać umiar i powiedzieć co pasuje, a co zdecydowanie nie będzie dobrze wyglądało w jednym zestawieniu. Ciekawe propozycje znajdują się na stronie .

kobieta w skórzanych kozakach

Autor: Bonita Loki Teixeira
Źródło: http://www.flickr.com

Warto zakupić ocieplane kozaki na zimę

Chociaż zimą zazwyczaj jest mróz, to nie należy zrezygnować z ubierania spódniczek, wystarczy tylko dobrać do nich grube rajstopy oraz dobre buty. Najlepiej sprawdzą się tu kozaki na zimę, które będą posiadały środek wyłożony ciepłym futerkiem, ponieważ jedynie wtedy będzie nam w nich ciepło. Kiedy zaznaczymy, że w konkretnych butach będziemy spacerować przez większą część czasu i może nawet będziemy musiały w nich podbiec na autobus, to należy zakupić takie, które będą posiadały szerokie obcasy, aby okazały się wytrzymałe. Na eleganckie wyjścia, gdzie chodzić – szczególnie po śniegu będziemy mało, warto zaopatrzyć się w kozaki na szpilce, które wspaniale wydłużą oraz wyszczuplą nasze nogi.

Zawsze inwestujmy w dobre produkty

Jeśli pragniemy, by nasze przedmioty trzymały jak najdłużej, to wciąż należy inwestować w produkty z górnej półki. Przez to torebki oraz buty powinny okazać się skórzane, ponieważ nie tylko będą się prezentowały elegancko, ale także będziemy mieli świadomość, że posłużą nam przez parę sezonów. Warto także pomyśleć, co najlepiej będzie do nas pasowało i w czym najlepiej będziemy się czuć.