North face płaszcz dla kobiet, rękawki kolarskie

Firma North Face z prawie 50-letnią tradycją jest obecnie jedną z nadzwyczaj popularnych marek na całym świecie. Wyroby tej firmy stale są kojarzone z wysoką jakością, również troską o szczegóły. Oferta tej marki jest szeroka i włącza ubranie, buty, plecaki, torby, namioty, śpiwory i rozmaitego gatunku osprzęt. Wyposażenie North Face , poza ubraniem i obuwiem, z reguły objęty jest dożywotnią gwarancją.

W przeszłości dżinsy służyły przede wszystkim ludziom pracy, obecnie nosi je prawie każdy, a ich historia jest wyjątkowo ciekawa

Jeden z północnoamerykańskich twórców ubrań zrobił coś interesującego – zaprojektował jeansy tak ciężkie i grube, iż stały same, bez niczyjej pomocy. Spodnie te były mniej więcej trzy razy grubsze, niż zwykłe jeansy sprzedawane w salonach. Ciekawe co powiedzieliby na ten wynalazek dziewiętnastowieczni kowboje?

Trend narzucający częstą zmienność ubiorów i podążanie za modą jako machina napędzająca produkcję odzieży damskiej.

Trendy narzucają szybką cyrkulację odzieży i dążenie za modą. Temu też w marketach jest mnóstwo ubrań o małej jakości. Prócz tego producenci nastawiają się przede wszystkim na zaspokajanie wymagań klientów o standardowych rozmiarach, bo tak jest wygodniej i zyskowniej. Nie ma więc dużej konkurencji posród przedsiębiorstw szyjących w nietypowych wymiarach.