Biuro obsługi księgowej – fachowe biuro księgowe w Szumie

Duża grupa przedsiębiorców, zarówno początkujących jaki i legitymujących się wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu firmy, zastanawia się czy opłaca się korzystać z usług zapewnianych przez biuro rachunkowe.

finanse
Przekazanie obsługi finansowej firmy specjalistycznemu podmiotowi mimo, że generuje koszty w postaci opłat za wykonaną pracę, przynosi także zdecydowane korzyści – oszczędność czasu, który do tej pory przeznaczaliśmy na rozliczenie z US czy Zakładem Ubezpieczeń Społecznych a także konsulting i profesjonalną interpretację przepisów podatkowych, dzięki czemu wyjaśnimy niejasności i unikniemy bardzo drogich pomyłek.

Żeby zyskać pewność, że rachunkowość naszej firmy powierzamy profesjonalnym księgowym, którzy fachowo zadbają o nasze interesy, musimy z rozmysłem wytypować księgową, z którym chcemy rozpocząć współpracę- tu.

Najczęściej wybieranym biurem księgowym w Sztumie jest Biuro Rene Finanse. Spółka od wielu lat proponuje usługi z dziedziny obsługi księgowej, wspierając zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i osoby prowadzące działalność gospodarczą.

Czy zaintrygował Cię ten wpis? Jeśli odpowiesz twierdząco, to idź dalej odszkodowania komunikacyjne i przejrzyj tam kolejne fascynujące posty. Nie zwlekaj!

Dodatkowo w spektrum usług spółki wchodzi administracja kadrowo-płacowa, doradztwo podatkowe oraz opracowywanie raportów finansowych. Kompleksowa oferta firmy to:

Usługi rachunkowe, m. in. prowadzenie ewidencji podatkowej ryczałtu ewidencjonowanego oraz klienta przed US, ZUS i innymi instytucjami państwowymi,

– administracja kadrowo-płacowa, obejmująca tworzenie i bieżące prowadzenie kartotek pracowników oraz ewidencjonowanie urlopów wypoczynkowych, chorobowych i innych nieobecności

– doradztwo podatkowe, miedzy innymi konsulting podatkowy w zakresie podatków dochodowych i innych oraz sporządzanie deklaracji PIT, planowanie podatkowe i optymalizacja podatkowa,

-doradztwo biznesowe – tworzenie analiz finansowych oraz przygotowywanie i opracowywanie biznes planów oraz studiów wykonalności,pomoc w pozyskiwaniu finansowania zewnętrznego- więcej pod tym adresem

liczby, dane

Autor: lungstruck
Źródło: http://www.flickr.com
Kompleksowe wykształcenie , a także długoletnie doświadczenie jakie specjaliści spółki uzyskali podczas kooperacji z wieloma przedsiębiorstwami sprawia, że usługi proponowane przez księgowe stoją na najwyższym poziomie.