Błyskawiczne pożyczki przez internet czyli co zrobić, jak nagle będzie trzeba pożyczyć pieniądze

Kiedy ktoś stanie przed dużą potrzebą zdobycia szybko pieniędzy to ma kilka opcji. Może pożyczyć pieniądze od kogoś znajomego, albo złożyć wniosek o kredyt w jednym z banków. Jednak bankowe procedury jakiś czas trwają, znajomi nie w każdym przypadku zechcą pomóc, więc pozostaje jeszcze jedna możliwość, czyli pożyczka w jakiejś firmie pożyczkowej.

http://optimal-finance.pl/

Źródło: Optimal-finance.pl

Na rynku kilka ich funkcjonuje, wszystkie one starają się, aby proces brania takich pożyczek był szybki i sprawny. Z tego też powodu ofertę da się w wygodny sposób skontrolować na stronie internetowej, dokładnie w ten sam sposób można wypełnić wniosek. Rzecz jasna jeśli ktoś nie będzie chciał, to może złożyć wniosek dzwoniąc na infolinię, przeważnie konsultanci mają dyżury od wczesnych godzin porannych do późnego wieczora.

Formalności są ograniczone do minimum, nie są wymagane zaświadczenia o dochodach, a sama pożyczka, w zależności od banku, w którym będzie się miało konto, może być przelana chętnemu nawet w kilkanaście minut. Tak atrakcyjne warunki sprawiają, że liczba zainteresowanych błyskawiczną pożyczką gotówkową bez przerwy wzrasta.

oszczędzanie pieniędzy

Autor: 401(K) 2012
Źródło: http://www.flickr.com

Bardzo ciekawie na tle pozostałych wyróżnia się oferta firmy Filarum. Proponuje ona szybkie, na krótki okres pożyczki przez internet, z formalnościami ograniczonymi do niezbędnego minimum. Aby złożyć wniosek wymagany jest jedynie dowód, nie potrzeba żadnych dodatkowych zaświadczeń i dokumentów. Przy pierwszym razie niezbędna będzie także weryfikacja, polegająca na wysłaniu przelewu na parę groszy na podane konto. Pierwsza z pożyczek, w kwocie do 500 złotych jest całkowicie darmowa, można ją otrzymać na okres do trzydziestu dni. Każdy następny wniosek powoduje zwiększenie oferowanej kwoty o kolejne 500 złotych, aż do dotarcia do kwoty maksymalnej. Bardzo dużym plusem pożyczek w tej firmie jest szybkość przesłania pożyczanych środków, jeśli posiada się konto (idź tutaj najlepsze konto) w jakimś banku, to kredyt gotówkowy dostać można nawet w kwadrans od zaakceptowania wniosku. To wszystko powoduje, że pożyczka (zobacz SMARTVEST SP. Z O.O.) na dowód filarum jest jedną z ciekawszych ofert na rynku tego typu pożyczek.