Czego potrzebuje panna młoda aby prezentować się doskonale? Jakiego rodzaju dodatki ze srebra są potrzebne?

Każda kobieta chce aby dzień jej ślubu był niesamowity oraz idealnie urządzony. Jest cała masa spraw do załatwienia. Sala weselna, zespół, menu, obrączki to tylko nieliczne rzeczy. Jednak wielkie znaczenie dla pań ma to jak będą wyglądały na swoim ślubie. Marzą o ty by wyglądać zjawiskowo przez co dużo czasu zajmuje im znalezienie odpowiedniego stroju i dodatków. O czym należy pamiętać jeżeli chodzi o kwestię ubioru dla pań?

ślub, wesele, biżuteria

Autor: Flavio Lorenzo Sánchez
Źródło: http://www.flickr.com
Podstawą stroju jest oczywiście sukienka, jakiej wybór nie jest taki łatwy. Jednak istnieje dużo dobrych salonów, gdzie możemy liczyć na dobrą poradę. Pomogą nam dobrać suknię doskonałą do naszej budowy ciała. Zakrywającą nasze mankamenty, a eksponującą to co mamy najlepszego. Ważne jest także to, iż taka suknia jest najczęściej szyta na miejscu, a przymiarki oraz ewentualne poprawki są dokonywane również na miejscu. Jest w związku z tym czas żeby całość była taka jak chcemy. W takich salonach można również dobrać odpowiedni welon albo też innego rodzaju ozdobę włosów na wypadek jakbyśmy nie mieli ochoty na tradycyjne dodatki jak srebrny łańcuszek (sprawdź również – łańcuszek złoty damski w sam raz dla narzeczonej) – Angel Srebro.
Kolejną rzeczą są buty. Wydaje się, iż nie są aż tak ważne bo prawie nie są widoczne spod sukni. W przypadku krótkiej sukienki są oczywiście całkowicie wyeksponowane. Kluczowe jest to aby były wygodne. Musimy w nich spędzić w końcu całkiem sporo czasu i musimy być w stanie dotrwać na nogach do końca tej długiej uroczystości. Modele, jakie są do wyboru w wielu salonach obuwniczych są dosyć monotonne. Warto pamiętać jednak, że można samemu trochę zmienić wygląd takich zwykłych butów. Klika koralików czy wstawek zakupionych w pasmanterii może zmienić proste obuwie w coś wyjątkowego.

obrączki srebrne na ślub

Autor: MsSaraKelly
Źródło: http://www.flickr.com
Kolejną kwestią jest biżuteria ślubna. Najbardziej ma znaczenie kiedy mamy sukienkę z dekoltem i włosy upięte do góry. W tym wypadku jest ona istotnym uzupełnieniem całości np. obrączki srebrne – sklep internetowy Angel ze srebrną biżuterią. Musimy pamiętać ażeby nie odciągała uwagi od naszej kreacji, a była raczej delikatną ozdobą. Wtedy całość będzie się doskonale komponować i współgrać ze sobą. I na koniec jeszcze trzeba powiedzieć o jednym, ponieważ sporo kobiet pamięta też o starej ślubnej tradycji, jaka ma przynieść szczęście, a mianowicie trzeba ze sobą mieć coś starego, nowego, pożyczonego i w niebieskim kolorze. Z tego powodu często dodatkiem jest także podwiązka koloru niebieskiego, która może nie jest rzeczą konieczną, natomiast jest tak zakorzeniona w ślubnej tradycji, iż nie możemy się bez nie obyć.