Drewniane i niebanalne, czyli prezenty z klasą.

pudełka ozdobne

Autor: desi.italy
Lubimy otrzymywać prezenty. Święta prawda. Ile to razy czujemy ten dreszczyk emocji, gdy trzymamy w dłoniach pudełko przewiązane wstążką i zastanawiamy się, co może skrywać jego zawartość. Ale tak samo jak lubimy je dostawać, lubimy je także dawać. Kupić interesujący prezent to dziś prawdziwa sztuka. Oryginalny, a przy tym użyteczny – w zależności, co kto lubi. Częste stało się ofiarowanie przedmiotów wykonanych z drewna. Są to proste, a zarazem wytworne rzeczy, które będą zachwycały niejednego konesera.

Zacznijmy od czegoś zdawać by się mogło: trywialnego jak opakowania drewniane. Małe, długie, wypukłe lub podłużne są ekologiczną formą, w której możemy wręczyć naszą niespodziankę. Ręcznie zrobiony, z ogromną dbałością o najmniejsze elementy, może stanowić prezent sam w sobie, który będzie dekorował nasze wnętrza. Od tych prostych po najbardziej luksusowe: te, w których schowamy medal lub inne odznaczenie po te, które nabiorą charakteru pudełek okolicznościowych. Dodatkowo, wytwornego charakteru dodadzą im ozdobne grawerowania tradycyjne i specjalnego rodzaju zamknięcia.

Skoro już przy pudełkach jesteśmy, to trzeba przytoczyć drewniane pudełka. Wyśmienicie nadają się do przechowywania kobiecych skarbów: kobiecej biżuterii. Posiadają też iście kobiecy charakter. Największym powodzeniem cieszą się te zrobione w technice decoupage. decoupage sklep polega na przyklejaniu na właściwie przyszykowaną powierzchnię wyciętego z kartki wzoru tak, aby na pierwszy rzut oka sprawiał wrażenie namalowanego. Motywów takiej twórczości jest bez liku: od roślin przez reprodukcje obrazów po gwiazdy światowego kina. Podsumowując: do wyboru do koloru. Takie pudełka cudownie wyglądają w na toaletce z kosmetykami w kobiecej sypialni.

Również mężczyzna powinien mieć na swój drewniany gadżet. Drewniane skrzynki na wino bezapelacyjnie kojarzą się każdemu facetowi z ciekawą zawartością. Skrzynki na wino mogą być wytwarzane praktycznie w każdym wymiarze. Sporym uznaniem cieszą się te mogące pomieścić dwie butelki wina, ponieważ łatwo zmienić je na zestaw upominkowy, dodając słodycze. Aby naszej wartościowej zawartości nic się nie stało, wolne przestrzenie w skrzyni zapełniamy wełną drzewną.

Produktów wytworzonych z drewna jest mnóstwo, że bez najmniejszych trudności można je polecić na każdą okazję. Wyroby drewniane to po prostu klasa sama w sobie, która trzeba mieć w swoim mieszkaniu.Więcej na