Firmowe auto -z całą pewnością wspaniały sposób na to by zmotywować pracowników!

Współczesność charakteryzuje ogromna konkurencja na rynku towarów i usług. Przedsiębiorcy usilnie starają się zainteresować swoją ofertą nowych odbiorców.

Pojawia sie jednakże pytanie: w jaki sposób skutecznie zwielokrotnić wyniki biznesowe i utrzymać swoją czołową pozycję ?
wynajem długoterminowy Toyota

Autor: iStock.com
biuro

Autor: Alper Çuğun
Źródło: http://www.flickr.com
Klucz do powodzenia stanowi z całą pewnością zmotywowana kadra. Jednym z najpopularniejszych pozapłacowych „instrumentów” wynagradzania jest służbowy samochód. Nie zaskakuje zatem fakt, że coraz więcej zakładów decyduje się na wynajem długoterminowy Toyota to najchętniej wybierana marka pojazdów. Dlaczego tak się dzieje? Przyczyn nie brakuje. Od dawna „gra pierwsze skrzypce” w branży flotowej, głównie za sprawą eleganckich modeli, interesujących systemów finansowania a także licznych zdobytych odznaczeń.

Czy ciekawi Cię ta tematyka? Jeśli tak to, przejrzyj serwis (http://www.kancelariaostrowscy.pl/zakres-uslug/prawo-karne-i-prawo-wykroczen/), a odnajdziesz tam mnóstwo bezkonkurencyjnych informacji, które pochłoną Cię całkowicie.

Poza tym – co nie bez znaczenia – Toyota „stawia” na najnowsze i zaawansowane technologicznie rozwiązania, które świetnie sprawdzają się nawet w najtrudniejszych warunkach. Dobrze byłoby zaakcentować, że finansowanie floty samochodowej na ogół ma miejsce w ramach tak zwanego leasingu operacyjnego.

Takowe „wyście” niesie za sobą bowiem całe mnóstwo rozmaitych korzyści, dla przykładu możliwość odliczenia VAT-u bądź też nieobciążanie bilansu firmy, dzięki czemu zwiększa się jej płynność finansowa i zdolność kredytowa.
Prowadzisz własną firmę? Wobec tego nie zwlekaj i już dziś przekonaj się ile możesz zyskać inwestując we flotę samochodów.