Gorący trend

Rok 2015 to prawdziwy powrót lat 90. Znowu nosimy platformy, odkryty brzuszek i przyklejane tatuaże. Ale tym razem w wersji luksusowej – miast barwnych obrazków, srebrne oraz złote wzory geometryczne. Metaliczne tatuaże to autentyczny przebój na lato, przede wszystkim plaże jak też festiwale. Na pierwszy rzut oka prezentują się niczym prawdziwa biżuteria. Jak to działa? Tak , jak w latach 90 – przylepiamy obraz na skórę, wacikiem z wodą nacieramy, oczekujemy krótki czas i już. Tatuaże metaliczne trzymają się około 4-6 dni. W jednym zapakowaniu jest parę różnych wzorów. Koszta niezależnie od firmy to ok. 30 złotych.

tatuaż

Autor: Adrian Miles
Źródło: http://www.flickr.com
W jaki sposób nosić? Metaliczne tatuaże to idealne uzupełnienie letniej stylizacji w kierunku boho. Jeżeli wybierasz się na festiwal to tattoo bijoux będzie genialnym pomysłem! Złoty oraz srebrny ekstra wygląda na opalonej skórze. Możesz je używać jako bransoletki oraz łańcuszki. Wspaniale wyglądają na plecach przy sukniach oraz bluzkach z „rozciętymi” plecami.

Kto by pomyślał, iż zmywalne tatuaże powrócą do łask. Tradycyjne wielobarwne i czarne tatuaże zostały wyparte metalicznymi. Metaliczntatuaże (usuwanie tatuaży Szczecin)?e łączą się ze stylem boho i hippisowską swobodą. BOHO Flash Tattoo najlepiej wyglądają na opalonej skórze i bajecznie mienią się w blasku słońca. Fajowe jest to, że dostajemy je w pakiecie, i to od nas zależy w jaki sposób je wykorzystamy. Możemy je ucinać, zrobić z nich kolczyki, pierścionki, łańcuszki czy

tatuaż

Autor: thierry ehrmann
Źródło: http://www.flickr.com

bransolety.

Każda z Was na pewno pamięta jak nakleja się takowe tatuaże – metaliczne tatuaże. Skóra musi być sucha i nienatłuszczona. Wycinamy wybrany tatuaż, zdejmujemy folię ochronną, przyklejamy go, dociskamy mokrą ściereczką (beauty blender także sprawdza się doskonale) po czym delikatnie zdejmujemy papier. Tatuaż według zapewnień fabrykanta trzyma się od 4 do 7 dni. Prawda jest troszeczkę inna. Tatuaż ładnie wygląda w pierwszym i maksymalnie drugim dniu. Potem tatuaż się ściera, natomiast niewidoczny na początku klej brązowieje. Tatuaż na szczęście można nadzwyczaj szybko wymyć za pomocą oliwki jak też gazika. Można to uczynić minimalistycznie, bądź totalnie zaszaleć! Metaliczne tatuaże dopełnią każdy wakacyjny look.