Jak można zdefiniować Style Coaching?

Style Coaching to połączenie przemiany wewnętrznej i zewnętrznej, jakie kreuje nowy wizerunek zewnętrzny i zarazem wartościowo oddziałuje na poczucie własnej wartości i nastrój. Praca Style Coacha, czyli osobistego stylisty bądź stylistki, polega więc na zmianach wizerunku zewnętrznego oraz wewnętrznego. Zmiany wizerunku zewnętrznego obejmują na ogół analizę sylwetki, analizę kolorystyczną, przegląd szafy oraz zakupy, dodatkowo znajduje się tu również kreowanie własnego wizerunku.

zakupy

Autor: Sham Hardy
Źródło: http://www.flickr.com

Za to zmiany wizerunku wewnętrznego otaczają wyznaczenie celów i prężne zmierzanie do ich realizacji, zwiększenie poczucia własnej wartości, i także motywację, mowę ciała oraz optymistyczne myślenie. Nasz image zewnętrzny sporo powiada o nas samych, o tym kim jesteśmy i jak czujemy się we własnej skórze. Dobrze dostosowany ubiór może zaprezentować nas z stosownej strony, dodatkowo wiedząc, iż jesteśmy dobrze ubrani czujemy się bardziej pewni siebie, co wpływa na wzrost naszej samooceny. Dzięki zmianie wyglądu, sposobu ubierania się oraz stylu możemy wreszcie zacząć żyć pełnią życia, oraz nawet je odmienić. Piękny i modny image może być częścią sukcesu, toteż wskazane jest o niego zadbać. Jeżeli nie wiemy, jakim sposobem wolno się zmienić, który ubiór pasuje do naszej sylwetki i w jaki sposób modnie, atrakcyjnie się ubierać – skorzystajmy ze style coaching. Sporo jednostek ochoczo korzysta z porad prywatnych stylistów ( być szczęśliwa kobietą stylistka), a jednostek takich aktualnie nie brakuje.

moda

Autor: Filipe Arantes Levenhagen
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli ciekawi nas profesjonalna stylistka Warszawa, to bezsprzecznie wiele ofert Style Coachingu odkryjemy w Internecie. Tam możemy precyzyjnie zapoznać się z ofertą Style Coacha oraz dowiedzieć się które przymioty obejmuje odmiana wizerunku zewnętrznego oraz wewnętrznego. Zapewne odszukamy propozycję, jaka nas zainteresuje oraz z której ochoczo skorzystamy. Tak więc już dzisiaj zmień swoje życie i ofiaruj sobie nowiutki, ulepszony wizerunek i większą pewność siebie.