Jak urządzić salę ślubną?

Dzień, w którym para przysięga sobie wierność na całe życie, jest czasem wyjątkowym i wartym poświęcenia każdych kwot, by był cudowny i perfekcyjny.

Do przemyślenia jest sporo spraw.

wesele

Źródło: flickr.com

Należy uszyć ubrania – najtrudniej jest rzecz jasna w wypadku panny młodej, wybór sukni ślubnej to wielka trudność oraz znaczny wydatek. Powinno się pamiętać o załatwieniu spraw w USC oraz o przymierzaniu obrączek. Potem na głowie organizatorów jest ustalanie listy gości i pisanie notyfikacji. O ile para młoda planuje mieć imprezę dla wielu zaproszonych, nieodzowne jest wydzierżawienie sali weselnej i opłacenie cateringu. Na finał pozostaje wielkie wyzwanie – dekoracje sali ślubnej. Na Pomorzu funkcjonuje sporo agencji, które parają dekorowanie.

Żeby je znaleźć, trzeba skorzystać z sieci. Do Google (zobacz pozycjonowanie stron www) wklep sformułowanie „dekoracje ślubne w Gdańsku” (jeśli rzecz jasna mieszkasz w Gdańsku, nazwę miejscowości da się dowolnie zmienić). Przedsiębiorstwa takiego typu zwykle w ramach wynagrodzenia asystują w dobraniu motywów ozdób. Miej na uwadze jednak to, że to nie doradca z agencji bierze ślub, a wy, więc dekoracje mają być zainstalowane wg waszego gustu. Rozważcie razem, jak sobie wyobrażacie wyjątkowe otoczenie na imprezę.

O ile będziecie mieli imprezę jedynie dla członków rodziny, wybierzcie raczej zachowawcze i klasyczne dekoracje – sporo kwiatów, normalne barwy i tym podobne elementy. Popularne są również wesela tylko dla paczki przyjaciół. W tym przypadku możecie sobie pozwolić na więcej inwencji. Pomyślcie o ozdobieniu sali w wasz faworyzowany motyw. O ile np. uwielbiacie oboje mafijne lata trzydzieste, zamówcie dekorację w w tym klimacie i ubierzcie typowe stroje z tego okresu. Takie dekoracje ślubne w Trójmieście ostatnio są popularne. Nie zapomnijcie zawiadomić gości o takiej manierze, aby i oni weszli w atmosferę. Inwencja i spontaniczność sprawią, że dzień ten nie będzie tak stresujący, oboje będziecie się świetnie bawić, a zabawa zostanie przez wszystkich zapisana w pamięci na całe lata.