Jaki stanik wybrać?

Nagminnie utyskujesz na swój biustonosz? Jest niewygodny? Spłaszcza ci piersi lub uciska? Przeczytaj nasze wskazówki.
Kobiety mają czasem ambaras z doborem stosownego stanika do wymiaru a także kształtu ich biustu.

adidasy

Autor: Clarks

Nierzadko narzekamy, że nasz biust jest zbyt mały albo zbyt duży, iż nie możemy włożyć każdej bluzeczki, dlatego że nie wyglądamy w niej w taki sposób, jak byśmy chciały. Znamy te ambarasy niezwykle dobrze, w związku z tym przygotowaliśmy dla was nieco porad, jaki stanik kupić, by otrzymać pożądany rezultat. Biustonosz bezszwowy – jest delikatny, gładki i niezwykle dyskretny jak też wygodny. Polecamy wkładać go pod delikatne oraz przylegające do sylwetki ubranka. Jeżeli nie potrzebujesz, ażeby biustonosz odznaczał ci się na odzieniu, to będzie to doskonały wybór. Biustonosz plunge – wyraz plunge po angielsku oznacza zanurzyć się, a biustonosz (bielizna push-up) rodzaju plunge to taki, jaki ma za zadanie wyrzeźbić piękny, dekolt. Ma miseczki o ukośnych cięciach, nisko wycięte, ich linia prowadzi na ukos przez piersi, są połączone wąskim łączeniem na mostku. Biustonosz plunge może być usztywniany czy nie.
Bardotka – to biustonosz usztywniany zupełnie. Nierzadko występuje jako model bez pasków. Dzięki sztywnej budowie podtrzymującej podwyższa biust, nadaje mu piękny kształt jak też zbiera piersi bliżej siebie tworząc tak zwany efekt „rowka”. Kapitalny tak dla kobiet o dużym jak też małym biuście. Warto zakładać go pod suknie czy bluzki z dużym dekoltem.
Stanik z fiszbinami – a więc usztywniany z pomocą plastikowych bądź metalowych drutów. Sprawdza się zwłaszcza przy obfitym czy obwisłym biuście. Do zestawu warto dobrać stringi damskie – (rzetelnie omówione).