Jakie są najbardziej popularne rodzaje biustonoszy ? W jakich monumentach sprawdzają się najlepiej?

Wybór właściwego biustonosza to wcale nie jest takie proste zadanie. bielizna musi być bowiem dobrze dopasowana pod względem rozmiaru miseczek oraz obwodu talii. Sprawy nie upraszcza fakt, iż istnieje wiele różnych rodzajów biustonoszy.

Które warto znać?
Torebki marki Boudoir On The Moon

Autor: Boudoir On The Moon
Źródło: Boudoir On The Moon

Jednym z popularnych typów biustonoszy, jest biustonosz balkonetka. Jest on nie do końcazabudowany, a jego najwyższa krawędź w przybliżeniu przypomina poziomą linię. Balkonetka to tak jakby dobre pośrednie wyjście, nadaje się pod codzienne ubrania do pracy, ale także takie wieczorowe z niezbyt dużym dekoltem (fajny biustonosz balkonetka). Taki rodzaj biustonosza nie przysłania całkiem piersi, jednakże również nie odsłania naszego biustu tak bardzo. Dużo więcej pokazuje biustonosz zwany half- cup. Jest on nisko zabudowany oraz przysłania górną partię biustu. Taki stanik ładnie podnosi piersi i je modeluje. Miski takiego stanika szyte są z paru, złączonych ze sobą materiałów, a to zezwala na lepsze oraz bardziej naturalne kształtowanie.
biustonosz balkonetka

Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Popularny pod kreacje wieczorowe jest biustonosz (odwiedź stronę) określany jako plunge, który będzie właściwy do głębokich dekoltów ułożonych w szpic. Pięknie zbiera on piersi ku środkowi, tworząc jeszcze ładniejszy oraz ponętniejszy dekolt. Dla pań o mniejszych piersiach, jakie chcą dobrze prezentować się w sukni wieczorowej biustonosz – propozycje – push-up w wersji plunge będzie najdogodniejszym wyborem. Doda on objętości i ładnie uniesie biust, wizualnie go powiększając.
Bardzo wygodny oraz polecany szczególnie dla osób o dosyć obfitym biuście będzie stanik pełny.

Jest on w zupełności obudowany. Będą idealne na co dzień, jednakże nie nadają się w przypadku głębszych dekoltów. To nie wszystkie dostępne typy, jednak będą one na pewno jednymi z tych bardziej znanych.