Jakie są różnice pomiędzy tanimi produktami z bazarów a ubraniami i butami znanych marek

Wielu ludzi wybierając odzież, obuwie czy galanterię może się zastanawiać, czy opłaca się płacić za dobre, markowe produkty, czy jednak nie będzie lepiej kupować produkty nieco tańsze, lecz gorsze jakościowo. Tu w niejednym przypadku różnice rzeczywiście mogą być spore między różnymi sklepami. Na przykład na różnego rodzaju placach targowych jakieś płaszcze damskie znaleźć będzie można już za sto pięćdziesiąt złotych. Takie same płaszcze w markowym sklepie jakiegoś znanego producenta odzieży mogą kosztować parę razy więcej, lecz przyglądając się im bliżej z pewnością każdy zobaczy różnicę.

buty

Autor: mururoa
Źródło: http://www.flickr.com
Wykonanie, użyte tkaniny i krój powodują, że więcej kosztujące zdecydowanie lepiej będą się prezentować. Są rzecz jasna osoby, które nie będą miały możliwości kupna droższych, porządnych towarów. Jeśli jednak ktoś będzie mógł, to lepiej żeby chwilę poczekać i poskładać pieniądze, bo na pewno zakup markowej odzieży będzie się opłacał. Analogicznie sprawa się ma z pozostałymi rodzajami odzieży czy nawet galanterią – markowe, zrobione z porządnej skóry paski, portfele albo saszetki męskie z pewnością dłużej wytrzymają, niż analogiczne produkty znalezione na bazarze – sprawdź szczegoły.

ubrania

Autor: PresKA
Źródło: PresKA
Podobny problem będzie także z butami. Buty narażone są na różne zewnętrzne czynniki, często mogą się zmoczyć i w takim przypadku konieczne jest, żeby się nie rozkleiły po paru miesiącach. Poza tym będzie do tego dochodzić kwestia wygody chodzenia, a przy małych dzieciach i bezpieczeństwo. Buty dla dzieci merrell powinny odpowiednio chronić stopy dzieci przed deformacjami i skrzywieniami, ważne jest także to, aby posiadały odpowiednio ukształtowane wkładki. I tu także wielu rodziców ma problem, czy wybrać coś taniego, czy jednak lepiej droższe, ale markowe obuwie – kliknij w link .

Niestety i w tym przypadku za ceną pójdzie jakość wykonania. Tanie sandały damskie rozmiar 36, znalezione na jednym z bazarów zapewne kilka letnich tygodni wytrzymają, a potem i tak trendy się zmienią i schowa się je do szafy. Jednak w przypadku butów zimowych nie warto już ryzykować. Jeżeli zaczną przemakać i pękać, to okazać się może, że oszczędności jakie si zrobiło na zakupie trzeba będzie przeznaczyć na lekarza.