Jakie trendy będą obowiązywały w nadchodzącym letnim sezonie? Podpowiadamy!

Prym wiodą motywy kwiatowe – to jeden z obowiązujących trendów, który znalazł się na sukienkach, butach czy we włosach. Musimy się postarać by wyglądać barwnie oraz kwieciście.

Kolorowa, bluzka w połączeniu z białymi spodniami zagwarantuje nam promienny look. A dlaczego z białymi? Albowiem to podstawowy, obok różu dominujący kolor tej wiosny i lata. Możemy stosować wszystkie formy – od prostej minimalistycznej po romantyczne. Kolor biały jest zawsze mile widziany i bardzo praktyczny w upalne dni. Od zawsze słyszeliśmy termin „mała czarna”, dziś zawojowała światem mody „mała biała”. Kolor ten zabierze nam lat, a doda dziewczęcego uroku – w najnowszym artykule.

Projektanci czerpiąc inspiracje z tropikalnych lasów zamarzyli by przenieść ich klimat w świat mody. Zwierzęce wzory w miejskiej dżungli? Dlaczego nie! Spodobają nam się tutaj neutralne kolory, które pięknie uwydatnią delikatną opaleniznę.

Jeansy marki Levi

Niezwykle romantyczne koronki co pewien czas pojawiają się w modzie, lecz w tym roku wyjątkowo wróciły do łask. (zwracamy uwagę na mocne kolory, np. fuksję).
Standardowo – dżins odnajduje się co sezon. Co odważniejsze mogą wybrać total look, albowiem tak właśnie nosimy dżins w tym sezonie – od stóp do głów. Letni obrazek: dżinsy levis, top lub jedwabna bluzka i delikatna opalenizna. Prawda, że urocze połączenie? W sieci znajdziemy wiele sklepów, które zaskoczą nas swą bogatą kolekcją najlepszych jakościowo ubrań. Co więcej, funkcjonują outlety, np. Pepe jeans outlet (sprawdź również Levis), w których bez obciążania naszego portfela kupimy szalone, odważne i zgodne z trendami ubrania czy buty. Poczujmy magię niepowtarzalnego stylu Pepe jeans na własnej skórze – !

Jeżeli chcemy się dowiedzieć o modę sieciową, znajdziemy w nich wszystko.bieżąca wiadomość (hiperłącze do strony)I nie jest istotne czy lubimy rurki czy boyfriendy, bez problemu znajdziemy je w sprzedaży.

Pamiętajmy jednak, że gdy lubimy siebie i, podkreślamy swe mocne strony, a ukrywamy cechy, których w sobie nie lubimy- to czy założyłyśmy spódnicę sprzed 10 lat, czy z najnowszej kolekcji nie ma znaczenia. Z całą pewnością nikt nie powie nam, że jesteśmy niemodnie ubrani.