Jakim sposobem ozdobić drzwi na święta? Zobacz koniecznie i ciesz się niesamowitym świątecznym klimatem w domu!

Jeśli zastanawiasz się, jak udekorować drzwi na święta – już idziemy z pomysłami. Niżej opisujemy pomysły na świąteczne dekoracje drzwi. Potrzebne będą gałązki choinki, ozdób, bombek, jakiejś ślicznej wstążki. Potrzebne będzie także nieco jemioły.

Bombka

Autor: Cristiana Bardeanu
Źródło: http://www.flickr.com
Najłatwiejszym sposobem na świąteczne dekorowanie drzwi jest przybicie na nich kawałka iglaka, na której powiesimy trochę bombek i ładną, wielką kokardę. Możemy także załączyć do całości napis „Wesołych Świąt”. Przy kokardzie można dowiesić małą gałązkę jemioły. Gdy pragniemy aby ozdoba była okazalsza, możemy z gałązek wykonać obręcz, którą przyozdobimy niewielkimi wiszącymi aniołkami, albo podobnymi stworkami które są kojarzone z wigilią. Można wybrać np. renifery – więcej zobacz na blog Lovingit.pl.

Innym pomysłem jest zaplanowanie wielkiego, ślicznego dzwonka np. z eleganckiego, choinkowego łańcucha. Do niego proponujemy dodać kilka małych gadżetów, napis „Wesołych Świąt”. Będzie radować oko naszych sąsiadów oraz znajdomych, którzy do nas przyjdą w czasie Bożego Narodzenia.

Widziałam również drzwi, które obramowano pięknym grubym łańcuchem, a w ich rogach przyczepiono żywe gałązki iglaka. Prezentowało się to niezwykle zjawiskowo.

Poszukiwania pomysłów na świąteczne dekoracje drzwi zaprowadziły mnie na stronę WWW: . Blogerka prezentuje kilka naprawdę niesamowitych i fajnych aranżacji drzwi wejściowych do domu, czy mieszkania. Najdelikatniejszym i interesującym pomysłem, który tam znalazłam jest maleńki wieniec z jabłek. Ozdabiała go gałąź zielonego pnącza i szara kokarda z płótna.

Te intrygujące treści posiadają swoją kontynuację. Masz ochotę ją poznać? Zatem idź do strony oswietlenie.pl i tam rozkoszuj się fascynującymi tematami.

Pomysł za 100 punktów!