Każda kobieta wie, że ładny biust jest zaletą – jednak nie chodzi tutaj wyłącznie o aparycję, ale również o zdrowie

Ładny biust powoduje, że niejedna pani czuje się bardziej seksowna. Jednak istnieje także druga teoria, która mówi, że za pięknym biustem kryje się również zdrowie.

biustonosz push-up

Autor: adidas
Źródło: adidas
Musimy zdawać sobie sprawę z tego, że w trosce o kręgosłup musimy zawsze dobierać odpowiednie biustonosze.
Okazuje się, że wiele polskich kobiet nie potrafi dobrać idealnie pasującego stanika. Z tego powodu w kraju nad Wisłą tak modny w ostatnim czasie stał się zawód brafitterki – czyli kobiety, która pomoże nam kupić odpowiedni biustonosz. Dla kobiet z małymi piersiami zawsze idealny wydaje się być biustonosz push-up, który sprawi, że optycznie nasze piersi będą większe oraz uniosą się lekko do góry.

Jeśli poszukujesz równie ciekawych informacji na opisywane zagadnienie, odnajdziesz je na pewno po przejściu na stronę www, zatem nie zwlekaj tylko kliknij tutaj.

Biustonosz push-up jest bardzo dużym plusem dla tych kobiet, które uważają, że niewielki biust jest przyczyną ich kompleksów.

Także biustonosz balkonetka będzie rodzajem, który jest idealny dla mniejszego biustu. Miseczka w tym modelu stanika jest obniżona i ścięta bardziej poziomo niż w tradycyjnych modelach. Dlatego nazywamy ten typ balkonetką. Biustonosz balkonetka korzystnie uwydatnia biust, nie nadaje się jednak do bardzo głębokich i śmiałych dekoltów.

Nie zapominamy, że najważniejsze przy zakupie stanika są nasze zdrowie i wygoda. Dopiero potem możemy patrzeć na eleganckie wykończenie, markę czy odcień.

Jeżeli nie jesteś przekonana jaki rozmiar i model jest odpowiedni dla Ciebie, to warto poprosić o pomoc brafitterkę. Nie wolno się wstydzić, to w końcu jej zawód. Ponadto może się okazać, że dzięki jej pomocy w końcu będziemy mieć wygodne staniki dobrane idealnie do biustu.