Każda kobieta wie, że ładny biust jest zaletą – jednak nie chodzi tutaj wyłącznie o aparycję, ale również o zdrowie

Ładny biust powoduje, że niejedna pani czuje się bardziej seksowna. Jednak istnieje także druga teoria, która mówi, że za pięknym biustem kryje się również zdrowie.

biustonosz push-up

Autor: adidas
Źródło: adidas
Musimy zdawać sobie sprawę z tego, że w trosce o kręgosłup musimy zawsze dobierać odpowiednie biustonosze.
Okazuje się, że wiele polskich kobiet nie potrafi dobrać idealnie pasującego stanika. Z tego powodu w kraju nad Wisłą tak modny w ostatnim czasie stał się zawód brafitterki – czyli kobiety, która pomoże nam kupić odpowiedni biustonosz.

Tylko teraz oceń ten tekst, który jest niezwykle interesujący. Zrób to właśnie w tej chwili! Zobaczysz, że naprawdę należy to zrobić!

Dla kobiet z małymi piersiami zawsze idealny wydaje się być biustonosz push-up, który sprawi, że optycznie nasze piersi będą większe oraz uniosą się lekko do góry. Biustonosz push-up jest bardzo dużym plusem dla tych kobiet, które uważają, że niewielki biust jest przyczyną ich kompleksów.

Także biustonosz balkonetka będzie rodzajem, który jest idealny dla mniejszego biustu. Miseczka w tym modelu stanika jest obniżona i ścięta bardziej poziomo niż w tradycyjnych modelach. Dlatego nazywamy ten typ balkonetką. Biustonosz balkonetka korzystnie uwydatnia biust, nie nadaje się jednak do bardzo głębokich i śmiałych dekoltów.
Nie zapominamy, że najważniejsze przy zakupie stanika są nasze zdrowie i wygoda. Dopiero potem możemy patrzeć na eleganckie wykończenie, markę czy odcień.

Jeżeli nie jesteś przekonana jaki rozmiar i model jest odpowiedni dla Ciebie, to warto poprosić o pomoc brafitterkę. Nie wolno się wstydzić, to w końcu jej zawód. Ponadto może się okazać, że dzięki jej pomocy w końcu będziemy mieć wygodne staniki dobrane idealnie do biustu.