Korzystna oferta banku

Większa część osób zarabiających posiada jakieś oszczędności. Zwykle są one umieszczone na normalnym rachunku i nie mamy z nich większych pożytków.

Odpowiednim sposobem jest umieszczenie środków na lokacie. Nie zapewnia to kokosów, jednak mamy pewność, że wielkość się nieco zwiększy. Takie poboczne pieniądze mogą się przydać, szczególnie że nic nas to nie kosztuje. Inwestycja o ciekawym oprocentowaniu gwarantuje nam spokojne odkładanie i pomnażanie naszych funduszy.

Banki przewyższają się w propozycjach nowych produktów bankowych. Żeby zapoczątkować oszczędzanie na lokacie wystarczy oddać wniosek w BGŻ Optima. W ten sposób zaczynamy odkładanie. Jak finanse są nam potrzebne nieoczekiwanie, przed czasem zakończenia lokaty, możemy rozwiązać umowę, a środki pieniężne do nas wrócą w nie mniejszej kwocie aniżeli ta, jaką wnieśliśmy.

Interesujący wpis? Jeśli tak uważasz, kliknij bez ociągania ten link, ponieważ w witrynie (http://www.bankrumia.pl/oferta/dla-ciebie/e-lokata/), którą tutaj znajdziesz, także jest coś wartościowego!

Jeśli zaś nie będziemy musieli korzystać z zainwestowanych pieniędzy wcześniej i dotrzymamy terminu lokaty, zdobędziemy naliczone od umieszczonej sumy odsetki.

pieniądze

Autor: Barta IV
Źródło: http://www.flickr.com

Lokata Bezkarna to optymalna oferta dla nowych klientów zakładających konto indywidualne BGŻ Optima łączące nadzwyczaj pewne oprocentowanie lokaty z komfortem wypłaty środków bez utraty naliczonych procentów. Możemy ją w każdej chwili zerwać, a wypracowane procenty i tak trafią na nasze konto. Lokatę bezkarną może otworzyć osoba, która w czasie 12 miesięcy poprzedzających dzień zawierania umowy w BGŻ Optima i nie była posiadaczem owego konta. Jeśli osoba nie zrealizuje tego wymogu, tworzona lokata jest standardową 3 miesięczną. Dokładniejsze informacje na temat lokaty bezkarnej.

Lokata Bezkarna jest inwestycją terminową, nieodnawialną, otwieraną w złotych polskich. Można założyć jedynie jedną lokatę, a po jej zakończeniu, naliczone odsetki są przenoszone na konto.

W przypadku zerwania inwestycji przed czasem, oddawany jest kapitał, oraz procent w sumie równej 100% kwoty odsetek naliczonych od dnia otwarcia inwestycji do dnia poprzedzającego dzień zerwania lokaty włącznie. Od naliczonych procentów zostanie pobrany podatek od zysków kapitałowych zgodnie z bieżącymi przepisami prawa. Oferta BGŻ Optima stanowczo wyprzedza konkurencję, co jest bardzo dobrą wiadomością dla nas, klientów.