Miłość w Anglii – jak i w którym miejscu natknąć się na ukochaną osobę?

Wypatrywanie miłości poza swoim ojczystym państwem to nie lada wyzwanie. Społeczność o innej mentalności, zachowaniach, regułach a do tego obcy język – całość zdoła spowodować, iż nie jedna postać nie będzie w stanie się temu przeciwstawić i zwyczajnie się podda. Jest niemniej nieco pomysłów, jakie mogą nam pomóc w poszukiwaniach drugiej połówki.

randka

Autor: Philip Taylor
Źródło: http://www.flickr.com
Pierwszym elementem o jakim powinniśmy pamiętać, jeśli poszukujemy ukochanego czy ukochanej jest to, iż musimy wyjść z domu. Nie spotkamy bowiem nikogo, jeśli nie będziemy poznawać nowych ludzi czy też po prostu poszukiwać wrażeń. Ciekawi Cię sztuka? Wyjdź do galerii na ekspozycję, gdzie niemało ludzi będzie podzielać Twoją pasję. Jesteś fanem muzyki jazzowej? Idź do klubu na koncert, tam bez wątpienia zastaniesz kogoś, z kim będziesz w stanie porozmawiać o swoich zainteresowaniach.

Takakonwersacja może przekształcić się w flirt, a ten zaś w randkę. Bez wątpienia należy pamiętać o tym, że nie przystaje ukrywać się w tłumie. Jeśli zwrócimy na kogoś atencję, dobrze jest wykonać ten najważniejszy krok i zaczepić uprzejmie tę osobę. Jesteś nieśmiały? Weź ze sobą towarzyszkę, przyjaciela lub zobacz też: Sesje studyjne z autami grupę znajomych. Możesz powiedzieć im o swoich zamiarach i poprosić o wsparcie w znalezieniu tego jedynego. Inne pomysły na to, gdzie możesz zastać miłość w Anglii to: kluby fitness, park (np. Hyde Park w Londynie), Królewskie Ogrody Botaniczne w Kew. Jeżeli jednak nie jesteś na tyle odważny, możesz skorzystać z stron randkowych. Wpisując w wyszukiwarkę hasło „spotkania Londyn” dostrzeżesz , iż jest mnóstwo jednostek, które znajdują się w pokrewnej do Ciebie sytuacji. Załóż konto na którejkolwiek ze stron i rozpocznij poszukiwania.

Pamiętaj także o zdjęciu, bowiem sporo osób niechętnie odpowiada anonimowym użytkownikom, niezależnie od narodowości. Będzie to prawdopodobnie nowatorskie przeżycie i znakomite wyjście dla ludzi nie lubiących wychodzić z mieszkania, można bowiem poznać mnóstwo osób bez wielkiego wysiłku.

randka

Autor: Lwp Kommunikáció
Źródło: http://www.flickr.com
„Spotkania Londyn” to jedno z najczęściej wpisywanych haseł w wyszukiwarki. Jednakże nie tylko w stolicy Anglii mieszkańcy wypatrują partnerów dla siebie. Poznawanie nowych ludzi jest wykonalne przy odrobinie starań. Możemy ruszyć na rynek lub czatować z kimś on-line, w zależności od naszego upodobania. Nie zapominajmy jednak, że musimy pokazać chociaż krztynę starań.