Najlepsze buty na przyjęcia – nie wiesz, które to mogą być?

Wraz z nastaniem wiosny, pojawiają się propozycje uczestnictwa w różnego rodzaju uroczystościach. Ślub kuzynki, komunia siostry, nasza matura czy imieniny na świeżym powietrzu. Te wszystkie przyjęcia wymagają odpowiedniego kostiumu, panie często wybierają sukienki, dobierają detale. Jednak jedną z istotniejszych kwestii, do której co niektórzy nie przywiązują należytej uwagi, jest dobór odpowiedniego obuwia.

buty na obcasie

Autor: Larry Koester
Źródło: http://www.flickr.com
Udając się na oficjalną uroczystość, należy znaleźć złoty środek przy komponowaniu kreacji – buty muszą być przede wszystkim tożsame z naszym strojem. Jednak istotną sprawą jest także komfort, zwłaszcza w przypadku ślubu, trwającego wiele godzin i wymagającego przebywania w ciągłym ruchu na parkiecie. W tym przypadku, warto zaopatrzyć się w dwie pary butów. Czółenka damskie na wysokim koturnie służyć nam będą w czasie trwania ślubu w urzędzie, z kolei na czas wesela możemy zaopatrzyć się w komfortowe, pasujące do stroju balerinki.

Jeżeli odnalezienie uzupełniających informacji na opisywany temat jest dla Ciebie niesamowicie istotne, to żeby je zdobyć prześledź witrynę (http://galerialucznik.pl/), na jakiej je na pewno dostrzeżesz.

Zarówno matura jak i komunia, wymagają od nas o wiele bardziej oficjalnej i stosownej kreacji. Marynarki, garsonki, skromne sukienki koktajlowe – to najbardziej sprawdzi się w tym wypadku. Buty także muszą być odpowiednie, balerinki nawet jeśli komfortowe, nie są za bardzo poważne i formalne. Najlepiej założyć czółenka damskie, które optycznie wydłużą nogę, oraz nadadzą wyrazu naszej całej kreacji. Można wybrać niski obcas, aby czuć się lepiej, zwłaszcza jeśli nie jesteśmy przygotowane do tego rodzaju obuwia.

Każdego rodzaju urodziny, grille czy pozostałe przyjęcia, które organizowane są w plenerze, zazwyczaj mają mało formalny charakter. Wtedy to nasz ubiór może być bardziej indywidualny, wygodny, można sobie w nim pozwolić na sporo fantazji. Obuwie komponujemy w zależności od podłoża – jeżeli wybieramy się na grill na miękkiej murawie, czółenka damskie się nie przydadzą, w przeciwieństwie do komfortowych tenisówek. Jeżeli są to imieniny lub inne ważne święto dla jubilata, starajmy się unikać obuwia sportowego, ale mimo to wybrać wygodę – balerinki sprawdzą się najlepiej.

codzenie w butach na obcasie

Autor: Matthias Uhlig
Źródło: http://www.flickr.com
Mimo iż konwenanse w obecnych czasach uległy rozprężeniu, to nadal nasz wygląd w przypadku istotnych, oficjalnych celebracji świadczy o naszym dobrym lub złym wychowaniu. Dobrze mieć to na względzie wybierając kreację i obuwie, bowiem niezwykle łatwo urazić gospodarza niewłaściwym strojem.