Nie masz pomysłu, w jaki sposób spędzić walentynki? W tym roku zaskocz swoją drugą połowę czymś wyjątkowym. Jeżeli trochę się postarasz, to nawet na pozór zwykła kolacja walentynkowa może stać się niezwykłym wydarzeniem.

Walentynki to bardzo miłe święto. W Polsce celebrowane jest ono coraz powszechniej. Od jakiegoś czasu zaczęło dotyczyć nie tylko zakochanych, ale również przyjaciół oraz członków rodziny. Tego dnia Czternastego lutego wszyscy starają się okazać sobie miłość. Zakochani szczególnie robią wszystko, by uczynić ten dzień niezapomnianym. Nieraz brakuje im jednak właściwego pomysłu. A walentynki lada chwila…

Kłódki zakochanych par

Autor: Henrik Mayor
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli znalazłeś się w podobnej sytuacji, to natychmiast przestań się zamartwiać i zacznij myśleć! Uwierz, że nie musisz fundować podróży do Wenecji, ani organizować wspólnego skoku ze spadochronem. Przecież twoja dziewczyna też cię kocha , wiec najważniejsza będzie twoja obecność oraz zaangażowanie. Dlatego nie musisz wydawać dużej sumy pieniędzy. wystarczy, że jej pokażesz, że ci na niej zależy. Jeśli trochę się wysilisz, to nawet niepozorna kolacja walentynkowa może stać się niezwykłym wydarzeniem. Skorzystaj z kilku cennych rad, jak ją zorganizować (przeczytaj tutaj).

Zakochani na molo

Autor: regan76
Źródło: http://www.flickr.com

Przede wszystkim byłoby wspaniale, gdyby tego wieczoru w menu pojawiła się co najmniej jedna samodzielnie ugotowana przez ciebie potrawa. Wiadomo, że nie każdy jest w stanie poszczycić się talentem kulinarnym, ale musisz wiedzieć, że dla twojej drugiej połówki, to nie będzie w tym wypadku miało znaczenia. Jeśli czujesz się w kuchni niepewnie, a mimo to ugotujesz coś specjalnie dla niej, to tym lepiej dla ciebie. Pamiętaj, że to nie musi być coś wytwornego. Możesz zrobić nawet jakiś deser. Nie zapomnij tylko, żeby włożyć w to serce. Podczas romantycznej kolacji ważnym składnikiem jest także odpowiedni nastrój. Postaraj się zatem o ładne ozdoby walentynkowe (zobacz więcej). W pomieszczeniu ustaw też świece i włącz nastrojową muzykę. Uważaj jednak, żeby nie przesadzić. Kupując świece i ozdoby walentynkowe pamiętaj o umiarze, muzyka natomiast powinna wam towarzyszyć jedynie w tle. Nie może utrudniać wam osobistej rozmowy.

Ostatnim warunkiem walentynkowej kolacji jest prezent. Najlepiej zrób coś samodzielnie. Zaskocz ją np. własnoręcznie napisanym listem miłosnym i ukryj go w Kinder niespodziance. Jeśli umiesz grac na jakimś instrumencie, to nagraj dla niej jakąś romantyczną piosenkę. Pozbieraj wspólne fotografie i wkomponuj je w zabawny kolaż. Zrób dla niej kalendarz z wybranymi fotografiami. Kup farby do ubrań i zrób ciekawą koszulkę. W podobny sposób możesz przygotować też drewnianą szkatułkę albo nawet kubek. Bez wątpienia, dasz sobie radę.