Nie wiesz co zrobić z własnym życiem? Zostań pośrednikiem ubezpieczeniowym!

Wielu młodych ludzi, pomimo dobrego wykształcenia, męczy się z kłopotem braku ciekawego miejsca pracy. Absolwenci kierunków humanistycznych lub ekonomicznych, nierzadko po zakończeniu edukacji nie potrafią odnaleźć pracy w swoim fachu. Lecz nie należy się martwić, trzeba rozejrzeć się za innymi alternatywnymi niszami na rynku. Jedną z lepszych jest dziedzina ubezpieczeniowa, jedna z szybciej rozwijających się na rodzimym rynku.

agent ubezpieczeniowy

Autor: www.s-lab.pl
Źródło: www.s-lab.pl
Jeszcze w latach 90-tych, gościło w naszym państwie tylko parę korporacji z tej branży. Lecz wraz ze wzrostem potrzeby na tego typu usługi, powiększył się parokrotnie ich odsetek. Obecnie mamy do wyboru kilkanaście tego typu agencji, które nie są w stanie funkcjonować bez przedstawicieli. Jeśli fascynuje cię kształcąca i intrygująca praca agent ubezpieczeniowy to twoje powołanie. Dostajesz stałą gażę na pełen wymiar godzin, która stanowi tylko część twojego wynagrodzenia. Gdyż najwięcej pieniędzy otrzymasz z prowizji ze składek ubezpieczeniowych od nabytych przez ciebie konsumentów.

Czy podoba Ci się prezentowany materiał? Jeśli tak, to sprawdź ponadto szczegóły w serwisie pinterest po polsku, ponieważ one też mogą okazać się dla Ciebie niezwykle ciekawe.

Jeśli jesteś pracowitą i błyskotliwą osobą, z wielkim darem przekonywania i umiejącą postępować także z najbardziej wymagającym klientem, to jest to fach właśnie dla ciebie.

Aby podjąć się tego wyzwania, wcale nie musisz mieć dużego pojęcia o branży. Wystukaj w swą przeglądarkę kwestię „praca agent ubezpieczeniowy” a odszukasz kilkanaście stron z ogłoszeniami biur, które poszukują początkujących pracowników – . Zostaniesz początkowo zaangażowany na czas próbny, dokładnie cię przeszkolą, a na zachętę dostaniesz kilku stałych klientów. Potem nie pozostanie ci już nic innego jak pozyskiwać nowych i zarabiać dzięki nim całkiem przyzwoite pieniądze. Na rynku jest wiele firm, które różnią się nie tylko cenami ubezpieczeń, ale również warunkami zatrudnienia (zobacz tu). Dlatego warto zorientować się które z nich są dobre dla ciebie. Niekiedy wymagane będzie od ciebie założenie własnej działalności gospodarczej i samodzielne opłacanie składki ZUS, jednak nie wszystkie firmy mają tego typu procedury.

umowa

Autor: shho
Źródło: http://www.sxc.hu
Praca w agencji ubezpieczeniowej jest wymarzoną karierą dla pewnych siebie i energicznych ludzi, którzy chcą pracować sami na siebie.

Nie czekaj, tylko jeżeli masz ochotę zgłębić prezentowany temat, obejrzyj więcej tutaj (http://www.c-l.pl/) a zapewne uzyskasz świeże wiadomości na omawiany wątek.

Z powodu sporych prowizji od składek, jesteś na okrągło nagradzany za kłopot poniesiony przy pozyskiwaniu kolejnych konsumentów.