Niesłychanie praktyczne programy dla Twojej korporacji

Żyjemy w okresie sporych możliwości, możemy zobaczyć to w wielu miejscach. Co prawda, jakby przyjrzeć się całemu światu, to na jednym obszarze zobaczylibyśmy wielki postęp, w innym natomiast wielkie zacofanie. Mówiąc jednakowoż o naszej zachodnie cywilizacji – Europie i USA, nie sposób dostrzec, jak wiele rzeczy zostało zrobionych, ażeby lepiej się żyło i lepiej się pracowało. W poniższym artykule, właśnie w związku z różnymi zmianami w dziedzinie zawodowej, warto powiedzieć o bardzo interesującym narzędziu, nazywa się system BAC.

Analiza biznesu

Autor: Brian Harrington Spier
Źródło: http://www.flickr.com
BAC to aplikacja która pomaga w bezproblemowy sposób tworzyć i rozliczać budżet przedsiębiorstwa, a także sporządzać analizy kontrolingowe. Analizy i raportowanie nigdy jeszcze nie były tak łatwe do sporządzenia- (poznaj szczegóły). Jest to w najwyższym stopniu pomocne, unikalne i bardzo komfortowe w obsłudze oprogramowanie, z jakiego korzystają przedsiębiorstwa. BAC zwłaszcza polubią menadżerowie operacyjni oraz kontrolerzy finansowi.

System BAC, (czyli Budget Assistance Concept) pozwoli Ci w sposób bardzo wydajny i skuteczny zarządzać swoim biznesem. Dzięki BAC poprawisz wyniki swojego przedsiębiorstwa przy jednoczesnym obniżeniu kosztów. Zwiększysz także motywacje menedżerów i pracowników, a Twój proces budżetowania będzie sprawnie działający, jak nigdy wcześniej.

Będzie nam miło, jeśli zarezerwował kilka cennych minut i przeglądnął następny artykuł na podobny temat. Pod poniższym linkiem czeka na Ciebie interesujący fakt (https://platek-wspolnicy.pl/).

BAC to też oszczędność czasu, który do tej pory był stracony na obsługę budżetów z wykorzystaniem tradycyjnych arkuszy kalkulacyjnych. BAC to w najwyższym stopniu usługa przyszłości, całkowicie zautomatyzowana.
Aplikacja to idealna pomoc dla menedżerów średniego i wysokiego szczebla, na których spada odpowiedzialność za planowanie budżetu firmy. Udzieli im także wsparcia w realizacji planów cząstkowych, jakie są przypisane do odpowiednich osób.

Menedżerowie odpowiedzialni za budżety mają bardzo błyskawicznie dostęp do pełnej informacji na temat wykonania budżetu, a też wielu innych znacznych kwestii, na przykład: analiza odchyleń wartości wykonanych od planowanych, analiza kosztów. To wszystko dostajemy bez zbędnego wprowadzania danych do arkusza kalkulacyjnego. Co więcej, każde z tych działań możemy spokojnie opracowywać bez kontaktowania się z działami księgowości.
Najważniejsze jest to, iż dzięki zastosowaniu BAC zmianie ulegają proporcję czasu przeznaczonego na zebranie danych oraz ich analizę. W sytuacji arkuszy kalkulacyjnych wynik jest bardzo niekorzystny, wynosi 20:80. W przypadku stosowania BAC proporcja wynosi 80:20 na korzyść analizy danych. Jaki widać, BAC jest zdecydowanie lepszy od standardowych metod.