Od łóżeczka do ścigacza – fascynacje dziecka w miarę upływu czasu są inne

W różnorakim wieku, pociechy wymagają różnorakiej stymulacji, by mieć okazję odpowiednio się rozwijać oraz właśnie z tego powodu tak ważne jest to, aby wyszukiwać dla nich zabawki w taki sposób, by były odpowiednie do wieku. Jeśli będą dla młodszych dzieci, to nasz maluch szybko się nimi znudzi, a jeśli będą dla starszych to będzie się denerwował, iż nie potrafi tego robić oraz także zabawka odejdzie w kąt.

Jeśli sporo podróżujemy, lub potrzebujemy kolejnego łóżeczka w domu, żeby nasz maluch mógł w nim siedzieć, to warto popatrzeć na Caretero kwadratowy kojec turystyczny Quadra Brown, w którym maluch ma szansę się spokojnie bawić, uczyć chodzić, my będziemy dostrzegali je a ono nas, a w razie konieczności po zwinięciu zajmuje naprawdę malutko przestrzeni. Aby nasza pociecha nie nudziła się w kojcu, możemy jej dać Fisher Price Piramida z kółek 71050, która składa się z kółek w przeróżnych kolorach oraz wielkościach, a dziecko musi je ułożyć od największego do najmniejszego. Taka zabawa ćwiczy cierpliwość, wyobraźnię, a jeżeli przysiądziemy obok dziecka, to także i znajomość kolorów, jeśli tylko będziemy wypowiadali dobre nazwy.
dziecko

Autor: Helen Doron Early English
Źródło: Helen Doron Early English
Jeśli nasza pociecha próbuje już wstawać oraz ćwiczy się w postawianiu swoich pierwszych kroków, to jego niesamowitym przyjacielem okażą się jeździki dla dzieci, które służą do pchania i na którym dziecko ma możliwość się stabilnie oprzeć. A kiedy autko dla dziecka będzie jeszcze zbyt duże, albo nazbyt małe, to wciąż możemy wyciągnąć panel grający, który się w nim mieści oraz nasze dziecko dzięki temu będzie miało fantastyczną zabawkę.
Mimo wszystko starsze pociechy chcą czegoś nowego, szybszego i większego, przez to właśnie świetnie może się tu sprawdzić Smoby Quad elektryczny czarny 33050.

Zaciekawił Cię nasz opis? Jeżeli tak, to świetnie – dalsze wątki (https://www.zegarki.pl/pl/bizuteria-lotus-style) znajdziesz w kolejnym niebywale ciekawym artykule.

Naprawdę bezpieczny, dostosowany do kilkuletnich dzieci, na pewno zapewni im sporo satysfakcji oraz naprawdę wiele zabawy.

Pamiętajmy, iż im bardziej kolorowe i im fajniejsze zabawki, tym znaczniejszym będą się cieszyły zainteresowaniem, a co się z tym łączy, wtenczas my będziemy posiadali pewność, że pieniądze, które na nie wydaliśmy, były rzeczywiście świetną inwestycją w rozwój naszego dziecka.