Od łóżeczka do ścigacza – fascynacje dziecka w miarę upływu czasu są inne

W różnorakim wieku, pociechy wymagają różnorakiej stymulacji, by mieć okazję odpowiednio się rozwijać oraz właśnie z tego powodu tak ważne jest to, aby wyszukiwać dla nich zabawki w taki sposób, by były odpowiednie do wieku. Jeśli będą dla młodszych dzieci, to nasz maluch szybko się nimi znudzi, a jeśli będą dla starszych to będzie się denerwował, iż nie potrafi tego robić oraz także zabawka odejdzie w kąt.

Jeśli sporo podróżujemy, lub potrzebujemy kolejnego łóżeczka w domu, żeby nasz maluch mógł w nim siedzieć, to warto popatrzeć na Caretero kwadratowy kojec turystyczny Quadra Brown, w którym maluch ma szansę się spokojnie bawić, uczyć chodzić, my będziemy dostrzegali je a ono nas, a w razie konieczności po zwinięciu zajmuje naprawdę malutko przestrzeni. Aby nasza pociecha nie nudziła się w kojcu, możemy jej dać Fisher Price Piramida z kółek 71050, która składa się z kółek w przeróżnych kolorach oraz wielkościach, a dziecko musi je ułożyć od największego do najmniejszego. Taka zabawa ćwiczy cierpliwość, wyobraźnię, a jeżeli przysiądziemy obok dziecka, to także i znajomość kolorów, jeśli tylko będziemy wypowiadali dobre nazwy.
dziecko

Autor: Helen Doron Early English
Źródło: Helen Doron Early English
Jeśli nasza pociecha próbuje już wstawać oraz ćwiczy się w postawianiu swoich pierwszych kroków, to jego niesamowitym przyjacielem okażą się jeździki dla dzieci, które służą do pchania i na którym dziecko ma możliwość się stabilnie oprzeć. A kiedy autko dla dziecka będzie jeszcze zbyt duże, albo nazbyt małe, to wciąż możemy wyciągnąć panel grający, który się w nim mieści oraz nasze dziecko dzięki temu będzie miało fantastyczną zabawkę.
Mimo wszystko starsze pociechy chcą czegoś nowego, szybszego i większego, przez to właśnie świetnie może się tu sprawdzić Smoby Quad elektryczny czarny 33050. Naprawdę bezpieczny, dostosowany do kilkuletnich dzieci, na pewno zapewni im sporo satysfakcji oraz naprawdę wiele zabawy.
Pamiętajmy, iż im bardziej kolorowe i im fajniejsze zabawki, tym znaczniejszym będą się cieszyły zainteresowaniem, a co się z tym łączy, wtenczas my będziemy posiadali pewność, że pieniądze, które na nie wydaliśmy, były rzeczywiście świetną inwestycją w rozwój naszego dziecka.