Okulary przeciwsłoneczne – czyli dodatek nie tylko na lato, ale na cały rok

Danie nieprzyprawione zapewne byłoby bez smaku, zaś w najgorszym wypadku kompletnie niejadalne – przyprawy umieją uwydatnić w potrawie to co w niej najważniejsze, czyli głębię jej smaku.

reklama

Tak samo jest z akcesoriami do Twojej kreacji, niektóre mogą nawet polepszyć Twoje zdrowie.
Przeciwnie do utartych przekonań okulary przeciwsłoneczne nie są jedynie dodatkiem do kreacji wakacyjnego, ba zalecane jest noszenie ich nawet codziennie, gdyż mają zbawczy wpływ dla zdrowia naszych Twoich oczu. Okulary przeciwsłoneczne Oakley z brunatnymi soczewkami zintensyfikują kontrast odbieranego świata i zrelaksują zmęczone sztucznym światłem oczy. W dodatku szkła w odcieniach brązu przyciągają uwagę płci przeciwnej, ponieważ nie kryją one Twoich oczu, ale sprawiają, iż wydają się być większe. Okulary Oakley są z identycznej półki cenowej co słynne Ray-Ban, lecz charakteryzują się znacznie większą dokładnością wykonania. Przy kupowaniu odpowiedniej pary okularów nie patrz jedynie na swą prezencję, ważny jest nałożony filtr UV, który odbija szkodliwe dla oczu światło słoneczne. Najsilniejsze filtry mają numer 400, jaki oznacza, że odfiltrowują one do 98% światła ultrafioletowego.Okulary Tom Ford, tak to te od słynnego projektanta mody produkowane są jedynie z najwyższej jakości materiałów, ale ceny także są najwyższej „jakości”, ponieważ rozpoczynają się one od 300 dolarów w górę. W takich okularach bez wątpienia będziesz lśniła oraz skradniesz wzrok nie jednego ale tłumu mężczyzn. Zakładając okulary przeciwsłoneczne nie tylko dopełnisz kreację na przykład w stylu Audrey Hepburn czy Rihanny, ale zadbasz się o swój wzrok. Genialnym dodatkiem jest również modna ostatnio fedora, jaka kojarzona jest właściwie z czasami prohibicji w USA.

Doda ona Twojemu outfitowi retro looku, natomiast wraz z okularami przeciwsłonecznymi zrobisz dopasowany duet.
Niektóre akcesoria do kreacji nie tylko genialnie się prezentują, lecz także poprawiają Twoje zdrowie. Okulary przeciwsłoneczne łączą obydwie te cechy.