Pomysły na upominek dla mężczyzny

Pomysły na prezent dla dżentelmena mogą być naprawdę rozmaite – stylowe, oryginalne, dowcipne jak też funkcjonalne.
Zobacz naszą listę podarunków dla faceta po czym nabądź taki, który najprawdopodobniej spodoba się obdarowywanemu mężczyźnie – ukochanemu, kumplowi albo bratu.

modne kolczyki

Wyjątkowy podarek dla mężczyzny na pewno sprawi mu wiele frajdy. Mogą być to humorystyczne upominki, takie jak dla przykładu otwieracze do piwa w humorystycznych kształtach, ale również gustowne karafki do whisky. Kiedy pan jest sympatykiem mocnej, aromatycznej kawy pitej z niedużego kubka, wówczas filiżanki do espresso będą podarkiem idealnym! Możesz od razu ofiarować komplet filiżaneczek, ulokowanych na metalowym stojaku. Pomięty kubeczek zrobiony z porcelany to także kapitalny upominek dla mężczyzny, jaki lubuje się w pysznej kawy. Z takowym kubkiem, przyjemnie zacząć każdy dzień.
odzież damska
Termiczne kubki są to ideale podarunki na czas jesienny. Długo utrzymują temperaturę picia – gorącej kawusi. Sprawdzą się też w drodze do pracy i w trakcie długiej podróży. Na podarunek dla Niego można nabyć takie z dowcipnym napisem, w formie puszki bądź dostosowane do przewożenia w wozie. Termokubki bywają zrobione z tworzywa sztucznego albo z nierdzewnej stali. Dostępne są droższe jak też tańsze modele. Wybór zależny będzie naturalnie od warunków użytkowania termicznego kubka.

Jeżeli pan, jakiego chcesz obdarować jest miłośnikiem militariów, możesz mu dać pas wojskowy czy też wielozadaniowy scyzoryk. Sprawdzą się także przeróżnego rodzaju kosmetyki dla panów – szampony, perfumy czy kremy do golenia, balsamy do brody czy kremy do smarowania rąk.