powab i woń kobiety daje odwagę i pomaga zatrzymać miłość faceta.

Pani marki Dior od dawna była pewna własnych wartości. To zmysłowa marzycielka, która kocha bieliźniane ozdoby w stroju codziennym, ale i użyteczne rozwiązania odnoszące się do mody męskiej. Przenigdy nie zapomina o ekskluzywnych akcesoriach. Ceni sobie luksus w postaci szlachetnych tkanin i wygodnych oraz prostych pomysłów w postaci idealnego kroju. Dior to również potęga drogeryjne, wytwarzająca kosmetyki do upiększania oraz perfumy. Pierwsze wody perfumowane wylansowane przez markę Dior, to perfumy o nazwie Miss Dior. Pierwsza perfumeria marki Dior powstała poza granicami Francji w Nowym Jorku.

uroda

Autor: Ray Bilcliff
Źródło: http://www.flickr.com
Dla Pań lubiących odczuwać pełni erotyczności, Dior oferuje perfumy o nazwie Dior uzależnienie. W tej wodzie znajduje się niezwykły, bizantyjski zapach, z kwiatowymi akcentami, nasycony unikalną zmysłowością. Dama Dior Addict jest niezwykła. Stanowi obiekt pożądania, jeśli chce, jest w stanie zniewolić serce każdego faceta. Z myślą o wyzwolonej, nie uznającej niczyjego zwierzchnictwa kobiecie, pewnej siebie i wytwornej stworzono bukiet Dior Addict Eau Sensuelle. Zobacz również:

Subtelny aromat otula zmysły promienistymi nutami szlachetnej róży, które w sercu mieszają się z intensywną wonią jaśminu. Jego unikatowym komponentem jest jamajska Królowa Nocy, rzadki i nieuchwytny kwiat, który zakwita tylko na kilka godzin i uważany jest za zaczarowany. Drzewno-piżmowa podstawa zapewni siłę erotycznych wzlotów. Dior Addict Eau Sensuelle to bukiet idealny na poetyckie spotkania z umiłowanym. Więcej informacji na stronie:

zapach

Źródło: http://kringle-candle.pl/
Woda toaletowa Christian Dior Addict Eau Fraiche została zainspirowana współczesną i dominującą kobietą, która w głębi duszy jest marzycielką. Intrygujący aromat jest idealny do noszenia w ciągu dnia. Od chwili powstania w 1902 roku, marka Helena Rubinstein jest wierna ideałom, której idea przeobraziła rynek produktów do pielęgnacji ciała i od nowa określiła kanony kobiecej urody. Na dorobek renomy składa się 110 lat eksperymentów w dziedzinie pielęgnacji przeciwstarzeniowej, której zadaniem jest odzew na oczekiwania najbardziej wybrednych kobiet. Prowadzona badawczymi i estetycznymi ambicjami Helena Rubinstein swoje życie ofiarowała poszukiwaniu najbardziej nowatorskich rozwiązań naukowo-badawczych w branży upiększania skóry. Dziś kosmetyki marki Helena Rubinstein nadal należą do towarów luksusowych.