Prezenty na gwiazdkę, czyli co podarować ukochanemu

Święta Bożego Narodzenia są coraz bliżej. Z całą pewnością nie powinno się kupna gwiazdkowego prezentu odkładać na ostatnie dni. Rozsądnie jest już dzisiaj zastanowić się nad tym, co sprezentować miłości swojego życia. Prezent dla mężczyzny, którego darzy się uczuciem nie może być sztampowy, co równocześnie nie oznacza, że nie może okazać się praktyczny.

Większość panówspod choinki (sprawdź tutaj – choinki żywe hurt) wyjmuje co roku prezenty zbliżone do tego, co zostało im już podarowane. Panie chętnie decydują się podarować swoim panom swetry, szaliki, ciapy, a nawet skarpety. Wprawdzie są to prezenty mające konkretne zastosowanie, z których znaczna część panów później rzeczywiście korzysta, ale nie oznacza to, że tak naprawdę śnią oni o właśnie tego typu prezentach. Warto pomyśleć nad tym, jaki podarek będzie nie tylko użyteczny, ale jednocześnie przydatny. I tak godną uwagi propozycją są różne kieliszki. Zdecydować można się na kieliszki do wina, z których korzystać będzie się razem – przecież panie wybierają najczęściej właśnie ten rodzaj alkoholu (więcej jeśli chodzi o kieliszki). Chcąc jednak zrobić swojemu mężczyźnie wielką przyjemność, warto zdecydować się na kieliszki do wódki.

kieliszki

Autor: Rosendahl
Źródło: www.smakprostoty.pl

Jest to prawdziwe męski trunek, którego mężczyźni raczej nie boją się pić. Propozycją godną rozważenia są także szklaneczki do whiskey. Jeżeli do tego dołączona zostanie jeszcze butelka tego cenionego przez panów trunku, można mieć pewność, że prezent z pewnością panu naprawdę się spodoba. Godne rozważenia są też szklanki do piwa, czyli alkoholu, który wielu panów najzwyczajniej w świecie uwielbia. Wybór modeli szklanek do piwa jest dzisiaj tak wielki, że bez trudu można znaleźć coś oryginalnego oraz interesującego. Dla mężczyzn palących wartą rozważenia propozycją są popielniczki. W sprzedaży znajdziemy popielniczki proste, klasyczne, jak i te w oryginalnych kształtach – męskie popielniczki. Nie brak także modeli humorystycznych, które na twarzy każdego mężczyzny wywołają duży uśmiech.

Kupno prezentu dla wybranka serca to dla sporej grupy przedstawicielek płci pięknej naprawdę ogromne wyzwanie (prezent dla mężczyzny). Warto jednak wiedzieć, że im wcześniej zacznie się nad tym zastanawiać, tym kupienie doskonałego prezentu będzie łatwiejsze. Inaczej kolejny raz trzeba będzie postawić na klasyczny i oklepany już nieco sweter bądź krawat – prezenty przez mężczyzn znienawidzone. A przecież podarek ma dawać prawdziwą radość i sprawiać, że na twarzy obdarowanego mężczyzny pojawia się najprawdziwszy uśmiech.