Planowanie autorskich nadruków na koszulki

Koszulki z nadrukami od kilku lat są ogromnie popularne na całym świecie. Jednak faktycznie niedawno powstała możliwość stworzenia spersonalizowanej odsłony takiej koszulki. Jeszcze jakiś czas wcześniej taka opcja występowała, lecz całość procedury była raczej skomplikowana i wymagała odwiedzin w drukarni.

Obecnie zaprojektowanie spersonalizowanej koszulki jest niezwykle łatwe i można tego dokonać praktycznie nie ruszając się z mieszkania. Działają bowiem specjalne internetowe generatory, które są przyrządami wielozadaniowymi. Są obecnie stałym elementem mody męskiej, bo pasują do wszystkiego – ciepły kardigan. Za ich pomocą można uzyskać unikalny, autorski projekt nadruku. Ostatnio opcja taka stała się bardzo modna i na dzień dzisiejszy takich narzędzi istnieje bardzo wiele. Współczesny sklep z koszulkami jest miejscem, które w większości przypadków taką możliwość będzie udostępniać.

Co może być umieszczone na T-shircie?

Letni pakiet Big Star

Autor: Big Star
Źródło: Big Star

Narzędzia do projektowania własnych koszulek stwarzają obecnie bardzo szerokie możliwości. Podstawową opcją jest możliwość wyboru koloru koszulki oraz jej fasonu. Poza męską koszulką o klasycznym fasonie dostępne są również koszulki kobiece z krótkim rękawem oraz bez rękawów, można wybrać także typ dekoltu. Koszulki z własnym nadrukiem są bardzo popularne, ponieważ można tam umieścić praktycznie wszystko. Jest to więc przykładowo świetny pomysł na upominek; na koszulce może znaleźć się wspólną fotografię czy ulubiony cytat z książki. Bardzo korzystna jest możliwość łączenia na nadrukach wybranego obrazu z tekstem. W zakresie tekstów najczęściej oferuje się kilka krojów pisma do wyboru. czasami t-shirty kojarzone są z mężczyznami, którzy nie mają dobrych manier – bo taki Jego styl.

Śmieszne nadruki na koszulkach

W gronie koszulek tego rodzaju najbardziej popularne są te, na jakich jest zabawny wzór. Śmieszne koszulki z nadrukiem to niezwykle zróżnicowana oferta t-shirtów zarówno z gotowymi obrazkami, jak i tych do stworzenia samodzielnie. Można na nich umieścić dowolny obraz z własnego dysku lub z sieci. Tą metodą możliwe jest zaplanowanie własnej koszulki zespołu muzycznego, a z tyłu można na przykład umieścić wybrany tekst zaproszenia ślubne tekst utworu. Efekt bywa bardzo zaskakujący dla przyjaciół lub dla osoby obdarowanej takim prezentem.