Prowadzisz swoją działalność gospodarczą? Czy wiesz, iż musisz zorganizować dla właściwie każdego pracownika kurs BHP?

Czy wiedziałeś, że przeprowadzenie szkolenia BHP praktycznie dla każdego pracownika jest niezbędne abyś w ogóle mógł dopuszczać go do pracy? Okazuje się, że sporo spośród najmniejszych przedsiębiorców nie ma o tym bladego pojęcia.

Nowe laptopy z linii Satellite Pro

Autor: 4Press.pl
Źródło: 4Press.pl
Zobacz, co grozi Ci za zaniechanie dopełnienia tego obowiązku, a równocześnie jak niewysokim kosztem zaplanować takie szkolenie dla swoich pracowników.
Po co te kursy?

Ogłoszenia

Autor: Gareth Jones
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli dopuścisz do pracy pracownika, który nie posiada ważnego kursu BHP, przede wszystkim powinieneś liczyć się z obowiązkiem opłacenia kary. W większych miastach właściwe organy przeprowadzają tego rodzaju kontrole praktycznie przez cały czas, zatem praktycznie nie da się uniknąć odpowiedzialności za to zaniechanie – nic zatem nadzwyczajnego, iż na przykład kursy BHP Warszawa które przeprowadza cieszą się tak wielkim powodzeniem.

Zainteresowały Cię opisane tutaj wątki? Jeśli tak, to dowiedz się tu (https://abk.pl/kontakt/) następnych szczegółów o tej tematyce. Drogę pokaże Ci ten link.

Także komfortową sytuacją nie będzie na pewno sytuacja, kiedy dojdzie do jakiegoś wypadku na terytorium Twojego zakładu pracy, a wówczas okaże się, iż któryś z pracowników nie miał ważnego kursu BHP – ekstra źródła.

Gdzie zatem zaplanować kurs?
Wiesz już, że bez wątpienia nie można lekceważyć konieczności przeszkolenia pracowników. Jeżeli masz zaprzyjaźnioną jakąś większą firmę, która zatrudni swojego eksperta od BHP, wtedy możesz posłać swoich pracowników na szkolenie akurat tam – bez wątpienia nie będzie Cię to dużo kosztować – znacznie więcej przeczytasz na www.

Jeżeli jednak nie masz takiej możliwości, wtedy powinny zainteresować Cię szkolenia BHP online – zazwyczaj nie są zbyt drogie, a jednocześnie można je zrobić praktycznie od ręki. Na dodatek są honorowane przez wszelkiego rodzaju urzędy, więc zdecydowanie jest to opłacalne rozwiązanie.