Raj na ziemi

Pocztówkowe białe wybrzeża z mięciutkim piaskiem, palmy kokosowe schylające się do przeźroczystego morza. Słońce oraz brzmienia merengue, pełna egzotyka, tropikalne niebo dla miłujących karaibską dynamiczność jak też niepowtarzalne, poetyczne pejzaże. Leniwe dnie i pełne zabawy noce, soczyste owoce to doskonała propozycja na niezapomniane, karaibskie wczasy.

Wakacje na Dominikanie

Autor: meltingdog
Źródło: www.sxc.hu
Dominikana jest to drugie co do rozmiaru państwo na Karaibach, odnaleziona dla Europy w roku 1492 przez Kolumba. Dziś Dominikana zajmuje główne miejsce na liście lubianych karaibskich punktów wakacyjnych – sprawdź: niesamowite wakacje na Dominikanie. Dużą rolę w popularności wyspy mają sami Dominikańczycy, – potomkowie niegdysiejszych kolonizatorów oraz niewolników, otwarci, życzliwi i naturalni, co wyraża się w pełnym ekspresyjności tańcu merengue. Środek wyspy pagórkowaty i porośnięty równikowymi lasami, wybrzeże zaś to piaszczyste plaże, ciągnące się całymi kilometrami. Omywane nadzwyczaj ciepłą wodą niebywale turkusowego morza porośnięte są ogromnymi palmami kokosowymi, jakie wyrastając wprost z piasku, gwarantują przyjemny cień jak też dodają egzotyki przepięknym zachodom słońca.

Wśród dziesiątki najpiękniejszych wybrzeży na świecie znalazła się Bavaro Beach, na wschodzie karaibskiej wyspy. Soczyste owoce, ananasy oraz papaje, świeże warzywa i przyprawy – to także narodowe bogactwo Dominikany (wakacje na Karaibach). Znakomite steki z lokalnych hodowli, kapitalne owoce morza: langusty, krewetki oraz smakowite ryby zachwycają różnorodnością smaków. Wszystkich tych przysmaków można skosztować w czasie urlopu w hotelach, które poza kuchnią międzynarodową oferują także miejscowe dania.

Dominikana słynie ze znakomitej bazy hotelowej. Są tutaj obecne najważniejsze i najbardziej ekskluzywne ogólnoświatowe sieci hotelarskie, które proponują komfortowe wczasy w najnowocześniejszych, świetnie wyekwipowanych, wielkich hotelach położonych przy plażach.

Na pewno masz ochotę znać dodatkowe wiadomości tyczące się tego tematu. Jeśli zainteresował Cię ten aktualny materiał (comfortapartments.eu/), to poczytaj o nim na witrynie pod linkiem.

W jaki sposób odnaleźć wczasy dla siebie? To nic skomplikowanego, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę zdanie: Dominikana wczasy albo Dominikana wakacje, (względnie Dominikana wycieczki) żeby odkryć bez liku propozycji – . Najlepiej takie wczasy zarezerwować jak najwcześniej, najodpowiedniej jeszcze z początkiem roku. Wtedy oferty urlopowe będą najkorzystniejsze.