Ramiączka zrzuć, czyli w poszukiwaniu idealnego upominku, bo w życiu każdego faceta przychodzi taki moment, że musi kupić swojej dziewczynie biustonosz.

Sposobności do obdarzania upominkami jest mnóstwo. Wówczas gdy nasze partnerki nie mają już gdzie gromadzić pierścionków a czekoladki sprawiają że tyją. Trzeba zastanowić się nad innym bożonarodzeniowym prezentem. Biustonosze bez ramiączek będą ciekawym prezentem dla naszej umiłowanej żony.

biustonosz

Autor: Treacle Tart
Źródło: http://www.flickr.com
Zakup damskiej bielizny to nie jest takie łatwe zadanie. Poza sprawą wstrzelenia się w gust, jest ponadto kwestia rozmiaru, wykroju, ładunku informacji, jaki niesie ze sobą taki prezent. Stawiając na stronę praktyczną , warto się zastanowić nad kupnem biustonosza bez ramiączek (zobacz modele z formowanymi miseczkami).
Po świętach okres zabawy sylwestrowej.

Zaciekawiły Cię opracowane przez nas teksty? Więc z radością możemy przekazać Ci, że czeka na Ciebie nowy interesujący wpis (https://www.briju.pl/bizuteria/bizuteria-z-hematytem) pod widniejącym linkiem.

Nic tak nie zmienia samopoczucia jak śliczna kreacja z odkrytymi ramionami – dlatego też dopasowany stanik bez ramiączek wydaje się być najkorzystniejszą z możliwych rozwiązań – dodatkowo zmysłowy zapach perfum i wielkie wyjście będzie znakomite. Latem ramiączka są pod kontrolą. Na odsłoniętych ramionach, porządny bardotka, jest odpowiednim wyborem.

biustonosz

Autor: Treacle Tart
Źródło: http://www.flickr.com
Biustonosz bez ramiączek nadaje się na specjalne okazje, do bluzek, letnich topów i sukienek bez ramiączek oraz wszelkiego rodzaju głębokiego dekoltu na plecach. Dokądkolwiek się udacie, zabawa nie będzie stanowić problemu, bo najbardziej adekwatnym rozwiązaniem jest w tym przypadku biustonosz bez ramiączek.

Biustonosze typu strapless najlepiej układają się na figurze o drobnej górnej części ciała i u kobiet wyższego wzrostu – . Dekolty kobiet w dobrze dobranym biustonoszu bez ramiączek, pozwalają pięknie pokazać biust. A pomimo tego odwrócić uwagę na przykład od szerokich bioder. Przyda się więc twojej partnerce, gdy będzie chciała poprawić nieco proporcje sylwetki.