Styl wojskowy – nie jest dla słabych kobietek

Kiedy tworzysz dla siebie kolejną stylizację, nie tylko wybierasz barwy albo kroje, ale także starasz się podkreślić swój charakter. Pragniesz, by strój perfekcyjnie oddawał to kim jesteś i byś potrafiła w swojej stylizacji po prostu mieć dobre samopoczucie. Nie zawsze odnalezienie kreacji odpowiedniej dla siebie jest proste. Głównie wtedy, gdy skrywasz silny charakter.

żołnierze

Autor: Naval Surface Warriors
Źródło: http://www.flickr.com

W takim razie wiedz, ze w modzie jest taki styl, który pomoże Ci pokazać wewnętrzną siłę. To styl wojskowy.

Nie zwlekaj, tylko poczytaj więcej odzież robocza fartuchy na prezentowany wątek – informacje będą z pewnością niesamowicie fascynujące, zatem kliknij tutaj i zobacz więcej.

Chcesz go wybrać? Z pewnością warto przynajmniej wypróbować. Poniżej kilka argumentów za. Pierwszy argument jest taki, że, styl militarny prezentuje się naprawdę interesująco. Właściwie dopasowany strój jest w stanie idealnie zaznaczyć zalety Twojej linii ciała. Rzecz jasna stylizacja taka jest wyłącznie aluzją do rzeczywistych militariów.

Mundur ma wszak głównie wartość praktyczną, a estetyka jest stawiana jedynie jako dodatek. Jednak stylizacja nie polega na tym, aby władać na siebie pełny strój razem z uzbrojeniem żołnierskim. Chodząc na co dzień w klasycznych militarnych ciuchach robiłabyś raczej komiczne wrażenie. Jeśli chcesz wymyślić widowiskową stylizację, musisz wybrać ciuchy, które tylko przypominają wojskowe.

mali żołnierze

Autor: The National Infantry Museum and Soldier Center
Źródło: http://www.flickr.com

Może to być właściwy krój lub barwy, np. charakterystyczne barwy moro.Druga mocna strona, jaką niewątpliwie posiada styl wojskowy, to sposobność na zabłyśnięcie w szarym tłumie. Nie jest to szczególnie rozpowszechniony styl, a każdy ciuch który kojarzy się z militariami z pewnością od razu zwróci uwagę ludzi na ulicy. Wzbudzi również zazdrość Twoich znajomych. Elementy militarne możesz bez problemu zestawiać z dużą liczbą elementów tradycyjnej garderoby. Ponadto jest to styl, z którego jesteś w stanie korzystać o każdej porze roku.