W jaki sposób powinniśmy udekorować własne mieszkanie?

Na święta w moim domu jest żywa, cięta choinka. Ładny zapach drzewka i lasu roznosi się po całym domu. Zawsze także tata musi wyciąć kilka gałęzi z doły, które przeszkadzają w zrobieniu drzewka. Wykonujemy wtedy świąteczne ozdoby z gałązek.

Oryginalne dekoracje do aranżacji wnętrz

Autor: home&you
Źródło: home&you

Pozostałe gałązki są dla nas super sprawą do odpoczynku i oderwania się od sprzątania. Wykonujemy z nich zazwyczaj małe stroiki, mamy w pokojach znajdujących się w naszym domu. Jest to chwila rewelacyjnej zabawy i integracji domowników. Do wykonania ozdób potrzebne są różnego rodzaju ozdóbki choinkowe, oprócz tego przydadzą się słodkie cukierki, pierniczki – słowem – wszystko, co uważasz za stosowne. Krępuje cię jedynie twoja własna wyobraźnia.

Najbardziej lubię świąteczne ozdoby z gałązek choinki to wieńce na drzwi prowadzące do domu i maleńkie wianuszki wieszane na krzesłach w salonie w moim rodzinnym domu. Wprowadziłam taki pomysł, że są one również na drzwiach wejściowych do pokoi. Jesienią zawsze znajdujemy, które później suszymy na strychu. Później wykańczamy je złotą, albo srebrną farbą i wykorzystujemy do przyozdobienia stołu, choinki i stoików.

Dywany w stylu vintage

Autor: Dywilan
Źródło: Dywilan

Jeżeli poszukujesz koncepcji na ozdoby świąteczne w twoim domu (przenieś mnie do strony) zalecam zaglądnąć na stronę tam sporo świątecznych pomysłów. Pomysł na fantazyjną gałązkę z wierzby zapożyczę do domu.