W jaki sposób się ubierać, aby wyglądać szczuplej?

Która z nas nie pragnęłaby odjąć sobie paru zbędnych kilogramów bez dużego wysiłku? Odpowiedź jest nieskomplikowana a wszystkie ją znamy… Pod spodem kilka nieskomplikowanych trików, które bez wyciskania siódmych potów odejmą naszym kobiecym kształtom trochę nadmiaru.

odzież dla puszystych

Autor: Tony Alter
Źródło: http://www.flickr.com

Panie uwielbiają torebki, do ich zakupu nie trzeba żadnej z nas namawiać. Jeśli jednakże chcemy wyglądać szczupło, musimy przestawić się na większe torby w miejsce ukochanych małych czarnych. To łatwy trik, jaki polega na odwróceniu uwagi rozmiarami torby od większych bioder albo krągłego brzuszka. Działa tu reguła przeciwieństwa: nietrudno wyobrazić sobie, jak spoza drobniutkiej torebeczki demonstracyjnie wychyla się niechciana fałdka na brzuchu.

Paski, ale jakie? Z pewnością wertykalne. Poziome przynoszą efekt wprost przeciwny od wyczekiwanego. Optycznie wydajemy się szersze razem z kierunkiem kształtowania się linii. Wertykalne, jak łatwo zgadnąć, nie poszerzają, a wydłużają w górę, zatem wyglądamy na szczupłe jak też wysokie. Nadto lepszy efekt dają paski szersze niż wąskie. Barwy ciemne dają odczucie większej smukłości. Jaśniejsze – pogrubiają. Przyczyny wydają się logiczne. W jaśniejszych trudno przegapić każdą wypukłość, zaś w ciemnych to i owo może podczas oględzin umknąć. Ciekawym połączeniem są sukienki bądź bluzeczki w zestawie dwóch odcieni – białym oraz czarnym. Jasny w środku, zaś przy linii talii ciemny i gruby. Daje to optyczne zwężenie. To pomysł dla dam, jakie chciałyby optycznie zwęzić swoją talię i zbliżyć się do ideału klepsydry.

odzież xxl

Autor: Gaulsstin
Źródło: http://www.flickr.com

Dla kobiet utyskujących na zbyt rozbudowane biodra, zaleca się spódnice o niskim stanie jak też rozkloszowane na wzór A. Nadmiernie ciasne i o wysokim stanie tylko uwydatnią rozmach natury w tymże miejscu kobiecej sylwetki. Spodnie z kantem również wyszczuplają figurę. Do rurek z kolei poleca się buty długie bądź ciężkie, tak aby wyrównały proporcje między cięższymi udami i biodrami a dołem sylwetki. Szerokie biodra będą doskonale się komponować również ze spodniami. Tutaj najlepszym rozwiązaniem będą biodrówki. Nadmiernie wysokie zapięcie drastycznie przedstawi całą linię bioder. Do tego ładnie komponują się koszule nie wykraczające poza stan spodni, tak by był widoczny pas.
W poszukiwaniu odpowiedniego sklepu odzieżowego wspomóc może sieć internetowa. Starczy wpisać w przeglądarkę hasło: odziez xxl w Poznaniu.