W którym miejscu odnajdziesz naprawę samochodów ciężarowych?

Transport drogowy to jedna z sektorów przewozu, w jakiej towary i pasażerowie przemieszczają się po drogach lądowych. Branża ta posiada najbardziej rozbudowaną sieć dróg. Udział transportu samochodowego w Polsce, zarówno zagranicznego jak i wewnętrznego, stanowi największy procent owej gałęzi gospodarki. Podczas odległych przewozów, jak każdy samochód, tir też ma prawo się zepsuć.

ciężarówka w trasie

Autor: roovuu
Źródło: http://www.flickr.com

Na szczęście istnieje pomoc drogowa tir. Ruchomy serwis jest nowoczesnym i całkowicie niedrogim rozwiązaniem. Plusami korzystania z tego serwisu bywa brak wydatków połączonych z dojazdem do stacji serwisowej, jak też kompleksowość przeprowadzanych usług. Mobilny serwis tir ma profesjonalnie wyekwipowany wóz świadczący usługi różnorodnych napraw, jak też możność zmiany opon ciężarowych w terenie. Jest niezwykle ważne, ażeby taka naprawa była szczegółowa i prędka, dlatego że samochód koszt przyciemniania szyb ma towar do przewiezienia i jakakolwiek zwłoka zdołałaby zagrozić przewożonemu produktowi. Wiąże się to dodatkowo z grzywnami. Więcej na temat: pomoc drogowa TIR dla firm.

Sporo zakładów mechaniki pojazdowej zajmuje się renowacją naczep i przyczep. To oczywiście naprawa naczep cieszy się olbrzymim zainteresowaniem, a wypływa to z dużej liczby jednostek transportowych. Wszechstronne oględziny obniżają ceny eksploatacji aut, a także przedłużają żywotność serwisowanych elementów. Sprofilowane warsztaty posiadają specjalistyczne przybory, oraz urządzenia diagnostyczne do obsługi układów hamulcowych i zawieszenia pojazdów. Przeszkoleni specjaliści w dziedzinie mechaniki, elektryki, także elektroniki błyskawicznie zdiagnozują, również sprawnie usuną usterki w naczepach i przyczepach.

Ciężarówka, tir, transport

Autor: Mattox
Źródło: http://www.sxc.hu

W tych zakładach jest możliwość zlecić renowacje powypadkowe, układy hamulcowe i elektryczne, agregaty chłodnicze, zawieszenie i wiele innych w zależności od potrzeb. Dostosowując się do wymogów interesantów, mnóstwo serwisów wprowadza serwis mobilny. Dzięki temu naprawa naczep może także być realizowana u klienta. Każde serwisy gwarantują kompetentne doradztwo, fachową diagnostykę, całościowe reperacje, także przeglądy naczep i przyczep każdych marek.