Z jakiego powodu należy mieć kilka różnych par obuwia, w czym panie różnią się w tym od panów.

Każdy z nas posiada kilka par butów na różne okazje. Tu zdecydowanie przodują panie, gdyż o ile przeciętemu mężczyźnie zupełnie wystarczy kilka par, to przeciętna kobieta taką ilość potrzebować będzie na jeden sezon. Rzecz jasna na kolejny do kupienia będzie kolejny komplet obuwia, bo zmieni się moda, pojawią się kolejne modele czy też, co zdarza się jednak rzadko, buty się po prostu ulegną zniszczeniu.

obuwie

Autor: lambsandivydesigns.com
Źródło: http://www.flickr.com
Na szczęście wybór butów w sklepach jest tak duży, że bez większego problemu uda się zakupić to, co się będzie potrzebować. Jeśli chodzi o panów, to dla nich niezbędne będą trzy odmiany butów. Na wyjścia w stroju wizytowym niezbędne będzie typowe obuwie garniturowe, zrobione z dobrej jakościowo skóry i oczywiście zadbane. Z pewnością powinno się też posiadać przynajmniej jedną parę na codzienne chodzenie, tu w pierwszej kolejności liczyć się będzie solidność oraz wygoda Warto również zaopatrzyć się w wygodne tenisówki męskie czy inny model sportowy właśnie ze względu na uprawianie różnych fizycznych aktywności, przede wszystkim z tego powodu, aby było wygodnie, ale też z powodu bezpieczeństwa.

mężczyzna

Autor: Bharat Rawail
Źródło: http://www.flickr.com
Całkowicie odmiennie sytuacja wygląda w przypadku pań. Tu w miejsce praktyczności i wygody będzie się pojawiać moda i trendy, które aktualnie obowiązują. Mężczyźni kupują buty po to, żeby w nich wygodnie chodzić, a panie dlatego, żeby wyglądać w nich elegancko. Jako przykład mogą posłużyć różnego rodzaju szpilki z wąskimi czubkami, kochane przez większość kobiet. Faktycznie tak jest,że na nodze prezentują się świetnie, ale równocześnie mogą zdeformować stopę i powodują problemy z żylakami. Lecz panie uwielbiają w nich chodzić, więc i ubierają je przy różnych okazjach. Tak duża ilość kupowanych przez panie butów wynikać być może z tego, że jest ich tak dużo rodzajów, i można na każdą okazję założyć inny, pasujący model. Na przykład na jesienne dni mogą to być eleganckie i wygodne beżowe botki na obcasie, lub też klasyczne trzewiki, podobne w wyglądzie do męskich (Jacek Włodarczyk).

Opublikowana na niniejszej podstronie tematyka jest według Ciebie godna uwagi? Jeśli tak, to kliknij tu i przeczytaj dodatkowo więcej w opracowaniu (https://numoco.sklep.pl/p1222,180-3-sukienka-koronkowa-z-ozdobnymi-wykonczeniami-zielona-jasna.html)!

Panowie ograniczeni będą tylko do trzewików, gdyż żadnych botków dla nich zwyczajnie nie ma.