Jakie są typy kobiecej postury i w jaki sposób dopasować do niej właściwą suknię?

Kiedy nadchodzi termin ważnego wyjścia, natomiast Ty nadal nie masz pewności, jaką kreację na siebie włożyć i chcesz prezentować się doskonale, czy wręcz obłędnie oraz także elegancko, przy czym olbrzymi wybór w galeriach handlowych powoduje, że jesteś przytłoczona, to utrzymaj spokój, ponieważ szczególnie dla Ciebie zebraliśmy parę prostych wskazówek, jak zdecydować się na właściwą sukienkę do Twej postury.
Dowolna pani posiada inną posturę i każda z nas ma swe osobiste preferencje.

sukienka

Autor: donhall16
Źródło: http://www.flickr.com
Czasami nie zawsze współgrają one z efektem końcowym. Wychodzimy w takiej sytuacji z marketu trochę zawiedzione powtarzając jak mantrę słowa: „nie umiem znaleźć nic dla siebie”. Wystarczy jednak spojrzeć na ubrania nieco inaczej, zauważyć ich linie, wzory i barwy, które na wieszaku są tylko niczym połowa jabłka. Dopiero na odpowiedniej figurze są zestawem wartym gwiazdy filmowej. Zobacz kordonki najpopularniejsze postury, znajdź swoją oraz dobierz sobie to, co będzie idealne. Sylwetka klepsydry: należy do w najwyższym stopniu kobiecych sylwetek i cechuje się dosyć obfitym biustem, dużym wycięciem w pasie i stosunkowo szerokimi biodrami. Jest ideałem, który lansowany był dla przykładu przez Marilyn Monroe.
Taki rodzaj sylwetki najczęściej krąży wkoło wymiaru 38 plus, zatem w związku z ofertami w najnowszych tendencjach, należy bacznie dobrać fason. Kupując tego typu produkt jak sukienka, warto wybrać taką, która będzie trzymać prawidłowo biust i eksponować wcięcie. Odpowiednia góra jest obowiązkiem. Dół może być również zachowany w tej samej konwencji lub może być rozkloszowany. Dzięki temu mogłabyś zaznaczyć swoje atuty, z kolei szerokie biodra nabiorą swoistej lekkości. Naturalnie nie powinnaś zapomnieć o właściwych butach na obcasie, które dopomogą Ci utrzymać właściwą sylwetkę. Jeżeli chodzi o figurę rodzaju „gruszka”, to była ona domeną mistrzów malarstwa.

Jej subtelne ramiona oraz stosunkowo szerokie biodra mogły pobudzać zmysły. Kształt gruszki cechuje się właśnie stosunkowo wąskimi ramionami – w odróżnieniu od klepsydry oraz dość obfitymi biodrami, które są dla niej bardzo typowe.