Brafittera wskazuje – w jaki sposób dobrać właściwy biustonosz

Wiecie może jaki jest najczęstszy kłopot w świecie kobiet? Pewnie niektórzy zostaną rozśmieszeni gdy usłyszą odpowiedź. Otóż jednym z najczęściej spotykanych problemów jest zakup odpowiedniego biustonosza.

biodra
biustonosze usztywniane

Autor: Deb Nystrom
Źródło: http://www.flickr.com
Tak, dobrze słyszycie – chodzi o właściwy biustonosz – z dokonanie tego to prawdziwa sztuka.
Aktualnie istnieją osoby, które zajmują się pomaganiem dziewczynom przy dobiorze dobrego stanika – tak zwane brafitterki, które wskażą nam na co powinnyśmy zwrócić atencję mierząc biustonosz – tu 4mate.pl. Właśnie, dobre pytanie – na co właściwie winno się zwrócić uwagę? Masz krągłe piersi? Cóż, masz się z czego cieszyć, w tej sytuacji idealny będzie stanik balkonetka bądź plunge, jeżeli twoje piersi są naprawdę obfite zdecyduj się na zakup biustonosza z usztywnieniem – takie biustonosze usztywniane odpowiednio podtrzymają twoje piersi, tak by wyglądał dobrze. Tego typu biustonosze mają mieseczki zrobione w całości z materiału usztywniającego – co powoduje, że dobrze uniosą nasze spore piersi. Niech słowo sztywny nas nie odstraszy, biustonosze te są bowiem bardzo komfortowe, ponieważ są wypełnione miekką gąbką, która nie podrażni naszych piersi. Jeżeli masz drobne piersi, odpowiedni będzie stanik z miseczkami trójkątnymi – takie biustonosze są teraz bardzo modne – produkowane są zwłaszcza przez marki sprzedające je w internecie – na pewno wiele kobiet wyszukiwało je wystukując sklep z bielizną online – jest ich tam mnóstwo, a wzrocy aż zachwycają – przeważają staniki wykonane z kuszącej koronki, które z pewnością znajdą wielu zwolenników – -> 4mate.pl.

Jeżeli twoje piersi straciły swą jędrność, zdecyduj się na pełny biustonosz, który podniesie twój biust i podkreśli twe atuty.
Rodzajów biustonoszy jest mnóstwo, jednakże pamiętajmy, by przy ich kupnie decydować się nie tylko wyglądem, ale głównie funkcjonalnością.