Całościowe usługi polskich profesjonalnych szwalni. Od rysunku do prototypu.

Projektanci ubrań lub duże spółki odzieżowe często poszukują rzetelnych kontrahentów biznesowych – garbarni, producentów tkanin i szwalni do długoterminowej współpracy. Przez wiele lat decydowano się na zagraniczne szwalnie (Chiny), ze względu na niższe koszty. Ale obecnie następuje odwrót i całkiem sporo firm odzieżowych bierze pod uwagę takie miejsca, jak szwalnia odzieży czy garbarnia, aby produkcję w całości realizować w Polsce.

Maszyna do szycia

Autor: gina pina
Źródło: http://www.flickr.com
Teraz właściwie każda większa krajowa szwalnia odzieży z przyjemnością rozpocznie kooperację z niezrzeszonymi projektantami ubrań będących nowym graczem na rynku mody, jak i ze spółkami z branży odzieżowej, jakie kończą swoją produkcję zagraniczną i wracają do Polski, a są już znane na szeroką skalę. Szwalnia odzieży w profesjonalnej pracowni precyzyjnie skroi i wykona wszystko, co narysuje projektant, nawet jeżeli to unikatowe pierwowzory i nie wiadomo, czy będą produkowane. Ponadto, za sprawą nowych technologii i dzięki parkom maszynowym szwalnia Wrocław odszyje skomplikowane pomysły i sezonowe serie, rozwinięte i różnorodne kolekcje, oraz pojedyncze egzemplarze, na przykład na potrzeby specjalistycznej sesji zdjęciowej albo wyjątkowego wydarzenia kulturalnego.
Profesjonalne zaplecze szwalni gwarantuje uszycie każdego pierwowzoru, a potem wdrożenie go do produkcji – bez drogiego zużycia materiału klienta.

Nasze nowe wpisy są tak samo pociągające, jak ten. Zatem wejdź w link tutaj sklep z galanterią skórzaną i przeglądaj rzetelne wiadomości. Zapraszamy!

Każda szwalnia odzieży kładzie nacisk na racjonalne zużycie tkanin i dokładnie rozplanowuje i oblicza kosztorys materiałów dla wszystkich wzorów i rozmiarów. Szwalnia przygotowuje jedynie wykroje i szycie, lecz sprowadzenie tkanin, pasujących dodatków krawieckich i tekstylnych leży po stronie zlecającego – zapoznaj się z cennikiem szwalni uszyjemy.pl. Kiedyś szwalnie godne polecenia znajdowały się w okolicach Łodzi, teraz są one rozsiane po całej Polsce i najłatwiej można je znaleźć wpisując w wyszukiwarce „szwalnia Wrocław”.

Gdy trzeba zaplanować finanse, szwalnie każde ze zleceń wyceniają indywidualnie. Rozliczenia zależne są od rodzaju zlecenia oraz tkanin, z których ubrania są szyte. Cena uzależniona jest również od wielkości zamówienia (a dokładnie ilości sztuk). Oczywiście finansowo korzystniej jest zamawiać większe ilości.