Co to znaczy, iż jesteśmy dobrze ubrani? Co będzie tu najważniejsze, na co zwrócić uwagę?

Każda osoba chciałaby być świetnie ubrana, ale co to właściwie znaczy? Czy w ten sposób można oceniać to, jak dużo zapłacimy za nasze ciuchy, czy jednak raczej miarą będą metki znanych firm? A może to aż tak nie jest ważne, ponieważ najbardziej liczy się to, jaki mamy fason, barwę i fakturę materiału? Należy przyznać, że świat mody i dobrego gustu nie jest łatwy dla zwykłego śmiertelnika. Należy się nauczyć po nim poruszać, nauczyć się parę bardzo istotnych oraz podstawowych zasad, jakie staną się jak świetny przewodnik, swoista mapa spośród wielu stylów i stale zmieniających się mód i tendencji.

mężczyzna w czapce z daszkiem

Autor: chris Vandenhende
Źródło: http://www.flickr.com
Dobrze jest w związku z tym pamiętać o paru ważnych zasadach. Nigdy nie nośmy dwóch partii garderoby w takich samych barwach, ale w innego rodzaju tonacji.

Niezbędna jest Ci ciekawa treść (https://www.zeccoro.pl/pl/p/Zlote-kolczyki-sztyfty-zloty-lisc-monstery/644) na ten temat? Szczegółowych postów szukaj na naszej następnej stronie. Miłej pracy!

Zawsze warto wybierać kolorystycznie torebkę do obuwia, najlepiej gdy są w tym samym kolorze. Dobrać także warto do siebie barwą dwa elementy ubrania, przykładowo szpilki fuksja do gustownej torebki. Panowie także mogą to zrobić, dla przykładu zwykłe spodenki męskie xxl można założyć z zapinaną koszulą – szpilki w kolorze fuksji.

Istotna jednak rada, ponieważ kolor takich dwóch elementów powinien być identyczny, nie powinien różnić się jeśli chodzi o tonację. Akcesoria najlepiej wybierać w kolorach, które do siebie pasują, przykładowo może to być zieleń z żółcią. Wszelkie dodatki możemy także dobrać w jednej barwie, czyli dobierzmy ten sam kolor paska, torby albo butów. Dobrze jest także dopasować makijaż do ubioru oraz do okazji. Przykładowo można pomalować oczy cieniami w kolorze bluzki, można też podkreślić usta wyrazistą szminką, jeśli nasz strój jest w tonacji neutralnej, to znaczy jest w odcieniach czerni, bieli lub szarości.

Warto z pewnością sprawić sobie kilka ubraniowych “pewniaków”, czyli należy mieć dżinsy o uniwersalnym kroju, właściwie skrojoną marynarkę czy bluzkę, która pasuje do wielu okazji. I najważniejsza rzecz na koniec – zawsze warto kupować ubrania w porządnych sklepach, nie ma znaczenia czy są to czapki z daszkiem dziecięce albo walizki, to bardzo istotne, by wybierać rozsądnie, bo tego typu rzeczy będą nam służyły latami – czapki z daszkiem dziecięce. Lepiej mieć mniejszą ilość dobrych ciuchów aniżeli całą szafę bezużytecznych strojów.