Coraz większy wybór interesujących dronów oraz akcesoriów do kamer Gopro

Aktualnie na rynku pojawia się coraz większy wybór nowomodnych dronów. Poniektóre z nich ze względu na swoje niesłychanie duże parametry i zdumiewający, kreatywny wygląd zasługują na szczególną uwagę. Do takich niewątpliwie przynależy DJI Inspire 1, o którym śmiało można powiedzieć, że zachwyca każdą swoją częścią.

Dron DJI Inspire 1

Autor: DFShutterbug
Źródło: http://www.flickr.com
Dron ten posiada bardzo bogate zaplecze techniczne i kapitalne wyposażenie. Oferuje stabilizację lotu, posiada wkomponowany GPS, automatyczne startowanie i lądowanie czy też telemetrię lotu. Na pewno jest to jeden z najlepszych i zarazem najbardziej nowoczesnych dronów na nowoczesnym rynku. Na fenomenalną uwagę zasługuje także kamera z trzyosiowym stabilizatorem obrazu, które zdoła uwiecznić materiały posiadające rozdzielczość 4K. Kamera ta zdoła wykonywać zdjęcia bardzo wysokiej jakości, do tego istnieje ewentualność jej obrócenia o 360 stopni. Zdołamy też dostosować preferencje nagrywania. Dron DJI Inspire 1 posiada istotnie nadzwyczaj dobre parametry, co rzecz jasna przedkłada się na jego cenę. Nie ma co ukrywać – za tego współczesnego drona zapłacimy dosyć wiele. Aczkolwiek biorąc pod uwagę perfekcyjną jakość, dobre parametry oraz stylowy, nowomodny wygląd – nabycie drona DJI Inspire 1 naprawdę się opłaca.

gimbal do gopro

Autor: Dave Dugdale
Źródło: http://www.flickr.com
Kupując drona, należałoby zapoznać się z propozycją akcesoriów, jakie także okażą się dla nas praktyczne, na przykład nowoczesnych kamer i aparatów. Największą renomą cieszą się obecnie dzisiejsze kamery oraz aparaty Gopro Hero. To znakomite urządzenia cechujące się cudowną wydajnością oraz bardzo wyśmienitymi parametrami użytkowymi. Użytecznym urządzeniem pewnie okaże się profesjonalny gimbal do gopro, który cechuje się solidnym skonstruowaniem i niezmiernie wysoką jakością. Możesz go znaleźć m.in. tutaj: GoPro. Posiada idealnej jakości silniki i specjalizowany kontroler przeznaczony do kamer gopro.