Czy panie umieją się ubrać? A może wszystko co zostało powiedziane wcześniej to stereotyp?

Pani to obywatel pokrętny. Nie dość, że hormony nie zezwalają jej na bycie totalnie stateczną emocjonalnie to jeszcze ma gigantyczną słabostkę do bibelotów oraz fantastycznych ubrań. Oto kilka porad co nosić, by nie być przebranym.

Legginsy

Autor: Gatta
Źródło: Gatta
Panie na ogół słyną z cudownych stylizacji oraz umiejętności ogólnego zachowania się. Są one damami, wobec tego nie ma się co zadziwiać, iż mają takiego bzika na punkcie nabywania nowiuśkich strojów. Jak na panią przystało każda co jakiś czas musi kupić sobie coś nowego.

Legginsy

Fundamentalną zasadą, która świeci każdej kobiecie jest posiadanie kwalifikacji noszenia legginsów – butymodne.pl/damskie-c531.html. Intrygujące jest to, że mnóstwo pań, pomimo, że przeważnie nie są uradowane ze swojej figury, z uporem maniaka noszą legginsy do zwyczajnych t-shirt’ów, czyli o standardowej długości. W tej sytuacji trzeba powiedzieć, iż legginsy to nie są spodnie! Można je ubrać do tuniki, jednak nie do zwyczajnej koszulki. Pamiętaj o tym!

Obuwie

Generalnie, obuwie męskie mają o wiele większe wzięcie w klasie niewłaściwego ubierania się niż buty damskie. Jednak, w sytuacji, gdy w męskich sandałach panują skarpetki, sandały damskie cieszą się obecnością cielistych pończoch. Jeśli ubierasz rajstopy, weź pod uwagę, iż masz sposobność założyć wyłącznie pantofle, na ogół tzw. „zakryte” buty. Sandały nosi się ze względu na wysoką temperaturę na zewnątrz, pończochy nie są potrzebne.

Buty dla kobiet

Autor: TK Maxx
Źródło: TK Maxx

Następną sprawą powiązaną z obuwiem są botki, które to namiętnie lubią być ubierane przez panie o większych łydkach. Drogie panienki, to naprawdę nie wygląda właściwie. Jeżeli nie potraficie dobrać obuwia stosownie do waszej figury albo nie potraficie tak naprawdę łączyć ze sobą pewnych składników ubioru, zgłoście się do stylisty. On wybierze się z wami na zakupy oraz pomoże ułożyć kilka zastawów strojów (butymodne.pl/sandaly-damskie-c5540.html). Mini

Spódniczki mini zwykle oraz wszędzie. Niekoniecznie stałe prezentowanie nóg jest „fajne”. Facet lubi również troszkę tajemniczości – butymodne.pl/botki-s3.html. Dlatego, pomyślcie czasami, Drogie Panie, czy nie wolałybyście pozwolić mężczyźnie na umocnienie swojej wyobraźni i pozostawienie pewnej części ciała nieodkrytej.