Druk zdjęć na płótnie – wyjątkowa dekoracja w Twoim domu

Dziś żeby zrobić komukolwiek super prezent musimy się trochę pomęczyć. Wiadomo jest, że niemalże każdy może wydać dużo kasy na cokolwiek, jednak nie wszyscy znajdą czas, żeby przysiąść i wybrać odpowiednie fotografie do fotoalbumu. A w obecnych czasach takie fotoalbumy Gdynia to rzeczywiście fantastyczny pomysł na prezent. Zwłaszcza, że obecnie możemy drukować obrazy na płótniena dodatek mamy zdjęcia bardzo dobrej jakości, na naprawdę ciekawym materiale. Dzięki temu upominek jest faktycznie wyjątkowy. A osoba obdarowywana widzi, że bardzo się postaraliśmy.

Mieszkanie

Autor: Jeremy Levine
Źródło: http://www.flickr.com
Interesujący pomysł na upominek

Kiedy chcemy zrobić komuś super prezent warto pomyśleć o zrobieniu fotoalbumu. Dlaczego? Odpowiedź jest banalna w czasach, kiedy wszystko zapisujemy na komputerach rzeczywiście trudno wyszukać kogoś, komu chce się samodzielnie wywoływać fotografie. To znaczy są takie osoby, które znają na to czas i chęci, ale jest ich faktycznie mało, bo przecież wszystko, niemalże zawsze, można zobaczyć na komputerze. Ale rzeczywistość jest taka, że gdy mamy możliwość fizycznego dotknięcia fotografii i powrotu do wspomnień uchwyconych na tych niewielkich zdjęciach to jest zupełnie inna sprawa.

Dlatego ostatnio tak dobrze schodzą fotoalbumy Gdynia. W różnych mniejszych i większych miastach i miasteczkach fotografowie posiadają w ofercie zrobienie fotoalbumu. Osoby zamawiające same mają prawo wybrać, co znajdzie się na okładce i co zostanie użyte do druku zdjęcia, to znaczy, na jakim materiale będą wydrukowane zdjęcia. Choć ostatnio można też zamawiać obrazy, czyli też zdjęcia , które drukuje się na płótnie. To interesujące rozwiązanie. Bo to również może być fajna myśl na prezent. Jednak nie musimy jedynie komuś robić podarku a możemy też zrobić prezent sobie.

Dobrze pomyśleć o tym, żeby jakoś odmienić coś w swoim mieszkaniu i wtedy można np. pomyśleć o drukowaniu – upoluj okazje na drukowanie na tkaninach -> tritex.pl/ – jakiegoś obrazu na płótnie. Będzie to naprawdę fantastyczne rozwiązanie, które będzie zaskakujące wielu osób. A dla jeszcze większego zaskoczenia będziemy można pokazać fotoalbum z wycieczek różnych i w ten sposób pokazać, co robiliśmy w ciągu ostatnich miesięcy.

Tak, więc pamiętajmy, o tym, co pozytywne i nie rezygnujmy z ciekawych przyzwyczajeń. Może nie musimy z każdej wycieczki tworzyć fotoksiążek, ale można zawsze dać do wywołania chociaż kilka fotografii na pamiątkę.