North face płaszcz dla kobiet, rękawki kolarskie

Firma North Face z prawie 50-letnią tradycją jest teraz jedną z nadzwyczaj rozpoznawalnych marek na całym świecie. Wyroby tej firmy zawsze są łączone z najwyższą jakością, oraz dbałością o niuanse. Propozycja owej marki jest ogromna i obejmuje ubranie, buty, plecaki, torby, namioty, śpiwory i rozmaitego gatunku akcesoria. Wyposażenie tej marki , poza konfekcją i obuwiem, w większości objęty jest dozgonną gwarancją.

porównaj stronę

Autor: Big Star
Źródło: Big Star
Firma kładzie bardzo duży akcent na zwiększenie technologii i podmiotowe rozstrzygnięcia, które przez liczne patenty jest możliwość spotykać jedynie w ich okryciach, bądź sprzęcie sportowym, przykładem może być technologia thermoball. Firma systematycznie coraz bardziej się rozkręca. Zaczynając od okryć do wspinaczki przeszła na kolejne rynki dotyczące sportów zimowych, akcesoriów górskich, a nawet strojów i butów do użytku codziennego.

Płaszcz damski North Face typu 3-w-jednym zapewnia asekurację przed zimowymi żywiołami. Składa się z wodoodpornej, oddychającej warstwy zewnętrznej i wpinanej na zamek powłoki środkowej z izolacją z gęsiego puchu. Warstwa zewnętrzna posiada centralny, dwustronny suwak z patką która jest zapinana na napy, odłączany kaptur, kieszenie z klapami zapinanymi na napy, dwie kieszenie o poprzecznym wejściu, wewnętrzną kieszeń na narzędzia elektroniczne i wentylację z tyłu z

płaszcz

Autor: Axami
Źródło: Axami

zakamuflowanym zatrzaskiem. Fason płaszcza umożliwia idealne dostosowanie do kształtu kobiecej figury. Jest elegancki, gwarantuje duży komfort termiczny. Płaszcz damski North Face bardzo dobrze nadaje się do powszedniego użytku w surowe zimne dni – .

Fnorth-face (odkryj więcej)orth Face ma w własnej kolekcji rękawki kolarskie zrealizowane w technice bezszwowej, z dwuwarstwowej, przewiewnej tkaniny. Zapewniają osłonę przed wiatrem i obniżoną temperaturą. Powłoka wewnętrzna gwarantuje natychmiastowe odprowadzanie wilgoci od skóry, dzięki czemu skóra pozostaje sucha, nawet w czasie silnego wysiłku. Zewnętrzna część jest odpowiedzialna za termoizolację i utrzymanie optymalnej temperatury ciała. Cieńsza dzianina od środkowej strony łokci poprawia wentylacje także zapobiega utrudnianiu ruchów.